B2B je aplikace, pomocí které Vám nabízíme produkty distribuované naší společností. Aplikace je určena pro naše obchodní partnery a pro zákazníky s vlastním identifikačním číslem (IČO). Celá B2B aplikace je postavena na moderní platformě s důrazem na přehlednost a ergonomiku ovládání.

Je řízená prostřednictvím registrace, kterou Vám na vyžádání, prostřednictvím našich stránek provedeme. Vzhledem k odlišným systémům používaných v našich skladech, je nezbytné registrovat se do každého e-shopu zvlášť.

 

Vážení zákazníci, z technických důvodů bude B2B portál od 21.6.20019 do odvolání nefunkční. Prosím kontaktujte svého obchodního zástupce pro další informace o možnostech objednání, popřípadě se obraťte na naše oddělení odbytu na telefonu 541 227 965.  Děkujeme za pochopení.

 

B2B - shop nabízí tyto značky:

Aigner, Aqua Mineral, Baldessarini, Betty Barclay, Bvlgari, Dsquared2, fenjal, Ferragamo, Ferrari, Halloween, Christina Aguilera, Jeanne Arthes, John Richmond, Kellermann, Lalique, Lanvin, Laura Biagiotti, Marina De Bourbon, Mavala, Mont Blanc, Moschino, Naomi Campbell, Nike, Perspirex, Piz Buin, Police, Pomellato, Replay, Revlon, Salcura, Suavipiel, Tom Tailor, Trussardi, Ulric de Varens Ungaro, Van Cleef & Arpels, Versace

Jít do B2B – shopu