Mindfullness nebo-li vnímání přítomného okamžiku zcela a všemi smysly.  Je přirozenou reakcí na stres a zátěže moderního života, které se mají neblahý vliv na naše tělo i mysl. Snažíme se proto v našich životech nalézt rovnováhu mezi aktivitou a klidem, mezi chaosem a řádem. Stejně jako naše tělo čerpá nové síly z minerálů a vitamínů, i naše pleť potřebuje revitalizovat a očistit. Zimní měsíce doslova vybízejí ke zpomalení tempa, a proto přichází Lumene Harmonia.

Jejími třemi základními složkami jsou: severská houba čaga, arktická pramenitá voda a finská rašelina.

Čaga se vyznačuje mimořádně vysokým obsahem antioxidantů, které slouží k ochraně pokožky proti volným radikálům. Ve skandinávských zemích má staletou tradici používání v lidovém léčitelství jako prostředek k posílení imunity a při léčbě kožních onemocnění.

Dle testů zhotovených organizací UNESCO ve 122 zemích má Finsko nejčistší vodu na planetě. Má nízké pH, příznivé i pro tu nejcitlivější pokožku. Lumene vodu čerpá z finských jezer a nedotčených pramenů Laponska.

Finská rašelina je díky staletím rostlinného rozkladu bohatá na minerály, vlákniny a mastné kyseliny. Obsažený zinek působí antibakteriálně, hořčík přispívá k regeneraci pleti a měď napomáhá tvorbě kolagenu.

Produkty obsahují až 99 % přírodních složek.