La Prairie Skin Caviar Liquid Lift-2Matis Caviar

O společnosti

Jsme jednou z největších distribučních společností v České republice v oblasti luxusních a selektivních kosmetických značek.

Kořeny společnosti sahají až do roku 1991, kdy jsme reprezentovali německou společnost Muelhens. V roce 1997 jsme se spojili se společností Wella a o rok později jsme změnili název na Cosmopolitan Cosmetics. Růst firmy podpořil i její odkup společností P&G Prestige Products (2005). Dva roky poté došlo k přejmenování na Prestige Products Česká Republika a začlenění do skupiny Glamour Group.

Glamour Group byla založena v roce 1990 v Brně a je vedoucí společností na středoevropském trhu. Zboží svých dodavatelů (více než 50 značek) distribuuje na český, slovenský a maďarský trh.

V létě roku 2017 jsme změnili právní formu a název na Glamour Distribution CZ, a.s. a později na Glamour Distribuce, a.s.

Logistika

Pro zákazníky je připravena moderní balicí linka, která šetří čas a náklady. Bezdrátový přenos objednávek do logistického centra přes PDA a EDI zvyšuje efektivitu a propracovaný skladový software optimalizuje skladovací a distribuční podmínky. Díky tomu se zboží dostává k zákazníkovi do 48 hodin od objednání.

Distribuce

Glamour Distribuce pokrývá distribucí celé území České republiky. Servis a služby na vysoké úrovni zajišťuje tým zkušených obchodních zástupců pracující s nejmodernějšími technologiemi. Objednávky z kterékoli části České republiky tak mohou být zpracovány během minuty.

Marketing

Každý brand manager řídí marketingové aktivity pro značku, která mu byla svěřena. Všechny kampaně organizujeme v souladu s přáním a strategií výrobce, jen je upravujeme pro český trh. Využíváme moderní média a propagaci v místech prodeje. Spolupracujeme s renomovanými agenturami, a jsme schopni uspořádat i akce různého druhu pro zvýšení povědomí o značce.

Naše výhody

  • Úspěšná spolupráce se všemi distribučními kanály na českém trhu.
  • Velmi dobré obchodní vztahy s obchodními sítěmi: dm drogerie markt, Rossmann, Marionnaud, FAnn, Douglas, Sephora atd.
  • Nejlepší možnosti v umisťování zboží do regálů – nejatraktivnější místa.
  • Nejzkušenější prodejní tým v oboru kosmetiky v ČR.
  • 85 % obratu přichází z mezinárodních řetězců.