Italská módní značka REPLAY uvedla letos v září 2 nové vůně REPLAY True inspirované ikonickými jeans se zcela novým, moderním nábojem. Neobvyklé mosazné lakování je dokonale sladěno s jasnými barvami dvou vonných substancí: tyrkysově modrou pro něj a korálovou červení pro ni. Završením celku je metalický štítek, který kopíruje jeden z nejpoužívanějších knoflíků značkových jeans – REPLAY Blue Jeans.

REPLAY True for Her: Květinově–ovocná vůně pro ni je plná ženské smyslnosti. Ovocný akord mandarinky je dokonale podporován sladkým, šťavnatým tónem červených plodů, švestek a sladké nektarinky. Tóny srdce, kontrast pudrového a měkkého bavlníkového květu, heliotropu a turecké růže, se střetávají s hřejivým černým pepřem a vytvoří tak explozi sladké a neposedné kořenitosti. Sladké a krémové tóny vanilky s nádechem pačuli a kašmírového a santalového dřeva zanechají v základu vůně nezaměnitelný dojem.

REPLAY True for Him: Dřevitě-ovocná vůně dvou tváří odhaluje sílu i citlivost REPLAY mužů. Tmavé tóny pačuli a cedrového dřeva dodají charismatický a seriózní efekt, zatímco šumivý top mandarinky a jablka dává vůni spontánnost. Muškát a meloun činí kompozici dvojsmyslnou a návykovou díky květinovým a vodním tónům.

Detail produktu