Aqua Mineral

Aqua Mineral

Harmonie odvěkých poznatků a moderní vědy
Aqua Mineral, to jsou kosmetické produkty vysoké kvality pocházející z Mrtvého moře. Koncentrované soli, minerální látky, oleje a další složky vysoké účinnosti, stejně jako inovativní kosmetické patenty znásobující blahodárný efekt minerálů Mrtvého moře, poskytují jedinečný aromatický zážitek a intenzivní péči o pokožku celého těla. Jednotlivé produkty obsahují synergicky působící látky pro konkrétní pleťový problém, společně ovšem vždy cílené k omlazení pleti.
Aqua Mineral ve svých produktech využívá dávné ověřené zkrášlovací postupy s technologiemi moderní vědy a poskytuje tak komplexní ošetření pokožky celého těla s cílem zpomalení procesu stárnutí pleti. Jedinečné účinné ingredience jednotlivých produktů přinášejí dokonalou výživu a ochranu pleti před vlivy stárnutí.

MRTVÉ MOŘE
Historicky známé svými výjimečnými zdravotními a zkrášlujícími vlastnostmi lze Mrtvé moře považovat za originální přírodní lázně, které za účelem hledání řešení nejrůznějších kožních problémů a zkrášlení vyhledávají pacienti a turisté z celého světa. Jeho poloha v nejnižším bodě světa, s extrémními atmosférickými a environmentálními podmínkami, je příčinou vysokého podílu unikátních minerálů, které nelze najít či nahradit nikde jinde na světě.

Až 35 různých minerálních solí jednoznačně řadí vodu Mrtvého moře k rekordmanům v dosažené salinitě, která se pohybuje až kolem 30 % (pro porovnání, Středozemní moře obsahuje asi 3 % soli). Některé z těchto minerálů se navíc vyskytují pouze v Mrtvém moři. Hořčík, síra, vápník, bróm, zinek nebo třeba draslík, společně s dalším spektrem tělu prospěšných látek pomáhají léčit a zmírňovat nejrůznější kožní a zdravotní problémy. Zlepšují krevní oběh, zklidňují podráždění pleti, urychlují regeneraci, exfoliují, vyhlazují a vypínají pleť.

Vysoká salinita vody je důvodem, proč v moři přežívají pouze nejodolnější mikroorganismy. Z nich nejvýjimečnější je řasa Dunalliela Salina, která je bohatá na intenzivní antioxidanty, dodává pokožce hořčík, jód, vápník, draslík a další minerály. Zároveň ji zásobuje vysoce koncentrovaným betakarotenem, který se v těle mění na retinol (vitamin A). Ten je v kosmetice známý svými omlazujícími a pleť obnovujícími účinky, což je základem prevence vzniku vrásek a zachování mladistvě vypadající pleti.

Minerály a soli Mrtvého moře prokazatelně zlepšují a léčí nespočet kožních a jiných zdravotních potíží. Od nezávažných běžných dermatitid a alergií až po léčbu lupénky, artritidy, osteoporózy, astma a dalších. Bahno Mrtvého moře vyniká výjimečnými omlazujícími vlastnostmi. Minerály zastoupené ve vodě a bahně stimulují obnovu buněk, urychlují jejich dělení, podporují zadržování vody v pokožce, která se tak stává hladká, zářivá a vláčná. Mrtvé moře je fontánou mladosti, která zásobuje pleť potřebnými minerály a hojivými schopnostmi přispívá ke zlepšení struktury pleti a jejímu viditelnému omlazení.

Více informací naleznete na síti Facebook či Instagram.

Unisex péče