Matis Paris

Matis Paris

• Víra ve výjimečnost
Značka MATIS vznikla v roce 1936 v Paříži jako „prémiový“ dodavatel profesionálních přípravků pro kosmetické salóny zaměřené na zákazníky požadující maximálně osobní přistup kosmetičky a na „míru“ sestavené ošetření.

• Věda + technologie
Díky vizionářskému přístupu, odvážnému programu a špičkové výzkumné laboratoři se MATIS záhy stal jedním z průkopníků aplikace nových technologií a vědeckých postupů do praxe. Byl mj. první společností, která představila celou řadu inovací v boji proti stárnutí. Dodnes je linie Réponse Corrective vnímána jako revoluční zbraň pro boj s časem.

• Inovativní srdce
MATIS nikdy nepodceňuje přání svých zákazníků a zaměřuje se na potřeby jakéhokoliv typu pleti. Je oceňovaný i za svůj kreativní přístup k obalům pro své produkty, které se neustále snaží modernizovat a zlepšovat.

• Mezinárodní příležitost
Od New Yorku po Hong Kong, od Tokia až po Moskvu – MATIS oslovuje zákazníky po celém světě a jde o globálně silnou značku. Více než ¾ klientů má MATIS mimo svou domovskou zemi.

• MATIS a pohled zpět
K oslavě svých 80. narozenin přichází MATIS Paris s malým ohlédnutím, jakým je reedice nejslavnějšího produktu v jeho historii: Bee Cream. Bee Cream bude milým dárkem pro všechny, jež milují značku MATIS a chtějí vypadat skvěle a půvabně kdykoliv a kdekoliv.

Touha poznávat nové postupy, ingredience a zprostředkovávat je svým klientům je hlavním hnacím motorem značky MATIS po celou dobu jejího fungování. Hodiny, dny a týdny tvrdé práce se přetavují do viditelných výsledků, na jejichž konci je vždy spokojený zákazník.

Více informací naleznete na: Webových stránkách a Facebooku.