0 Kč

Vítězka cen Grammy a multi-platinová umělkyně Ariana Grande proniká do světa čisté kosmetiky (clean beauty) s vůní GOD IS A WOMAN inspirovanou sílou přírody.
Světoznámá popová diva Ariana Grande zve k dechberoucímu smyslovému a zároveň hluboce intimnímu zážitku s její vůní GOD IS A WOMAN, která vás ovine svěžím vánkem.

Okouzlující vůně, inspirovaná velkolepou sílou přírody, je zároveň významným evolučním posunem značky ke clean beauty. Jako první z celé řady vůní Ariana Grande je God Is A Woman vyrobená z 91 % čistých ingrediencí přírodního původu. Zároveň je její složení 100% veganské a netestované na zvířatech. Obalové materiály také pocházejí z udržitelných zdrojů. Část zisků z prodejů za první dva týdny po světovém uvedení vůně byly věnovány na podporu globálních iniciativ bojujících za zlepšování čistoty oceánů.

SLOŽENÍ VŮNĚ
HLAVA: ambrette, šťavnatá hruška
SRDCE: kořen kosatce, okvětní lístky turecké růže
ZÁKLAD: madagaskarská vanilka, krémové cedrové dřevo
Vůně God Is A Woman se otevírá jemnými úvodními tóny šťavnaté hrušky a sladkého oleje ze semen ambrette. Poté k sobě vztáhne pozornost smyslné květinové srdce z okvětních plátků turecké růže ve spojení s božskou pudrovou vůní kosatce. V závěru se na kůži usadí hřejivé aroma směsi madagaskarské vanilky, krémového santalového dřeva a animálního pižma.

DESIGN FLAKONU
Obal vůně GOD IS A WOMAN je nepřehlédnutelný, a přitom velmi jednoduchý. Elegantní flakon z průhledného fialového skla zakončený hladkým víčkem krémově bílé barvy vyjadřuje nadčasovou čistotu. Je zasazen do velmi originálního stojánku působícího jako sochařská kreace vytesaná z kamene. Vnější krabička je potištěná bohatou květinovou scenérií.

ÚSPĚCHY ZNAČKY
Ariana Grande představila svoji první vůni v roce 2015 a zaznamenala obrovský úspěch. Vůně Thank U, Next získala v roce 2019 nominace na ceny za nejlepší vůni roku, nejlepší mediální kampaň roku a volbu spotřebitelů a následovala dvě ohromná vítězství – Cloud (2020) a R.E.M. (2021) se staly Vůněmi roku. 
„Z uvedení naší první clean beauty vůně jsem naprosto nadšená. Dosud jsme samozřejmě měli vůně, které byly netestované na zvířatech, ovšem toto je další krok směrem k čistým, udržitelným způsobem získávaným materiálům a veganským složkám, a na něj jsme všichni nesmírně pyšní. Tuto vůni jsem si sama opravdu zamilovala a doufám, že každá žena, která ji bude nosit, se díky ní bude cítit krásná a silnější.“ Ariana Grande nepropůjčuje značce jen vlastní jméno, ale skutečně stojí u kormidla při samotném tvůrčím procesu od skladby vonných ingrediencí až po výsledný design.

Ariana Grande God Is A Woman EdP 30 ml
Ariana Grande God Is A Woman EdP 50 ml
Ariana Grande God Is A Woman EdP 100 ml

Mapa

Aktuality

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

 • NAJ OLEARI Kolekce COZY STAR

  22. 11. 2023

  NAJ OLEARI - Kolekce COZY STAR.

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

Archív