0 Kč

Udržitelnost bereme vážně

K udržitelnosti chceme přistupovat zodpovědně. Nejenže se snažíme, aby naše činnost nezatěžovala životní prostředí, ale děláme i kroky k jeho zlepšování. Využíváním solární energie, způsobem balení a zacházení s odpady chceme snížit uhlíkovou stopu a být k životnímu prostředí co nejšetrnější.

Solární energie

Zvolili jsme energii, která nevytváří emise a jiné škodlivé látky. Instalovali jsme 400 solárních panelů přímo na střechu našeho sídla.

Udržitelné balení

Při balení dbáme na použití recyklovatelného materiálu. Ten navíc využíváme co nejefektivněji, aby nevznikaly zbytečné ztráty a nedocházelo k plýtvání.

Zodpovědná recyklace

Všechny materiály, které už nepotřebujeme, zodpovědně recyklujeme. S pomocí EKO-KOM jsme se zapojili do jednoho z nejúčinnějších systémů třídění odpadu v Evropě.


Přešli jsme na solární energii

Naše nová fotovoltaická elektrárna s výkonem 152kWp má 400 kusů panelů o výkonu 380 W, přímo na střeše naší budovy. Bateriové úložiště s výkonem 162 kWh společně s dalšími technologiemi umožňují, že jsme energeticky téměř nezávislí a nemusíme využívat zdroje energie, které zatěžují planetu.

Balíme udržitelně

Balení zásilek našim zákazníkům děláme co nejefektivněji, abychom neplýtvali materiálem, ale zároveň mohli zboží doručit vždy v perfektním stavu. Používáme převážně recyklovatelný materiál, který nezatěžuje životní prostředí. Opětovně ho používáme pokud najde nové upotřebení. A to nejen v našem skladu, ale i v kancelářích.

Třídění odpadu je základ

Každý den řešíme skladování a rozesílání zboží. S tím i recyklaci materiálu, který už nepotřebujeme. Důsledně dodržujeme všechny normy a zákony, využíváme systému EKO-KOM a snažíme se o co nejmenší produkci odpadů.

Řada produktů od našich dodavatelů již zohledňuje udržitelnost a životní prostředí. Naše portfolio se rozrůstá o produkty netestované na zvířatech, s veganským složením a šetrných k přírodě. Produkty jsou balené úsporněji a využívá se již recyklovaný materiál. Jsme rádi, že společně s nimi můžeme přispívat ke změně a zasazovat se o zodpovědnější podnikání.

Mapa

Aktuality

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

Archív