0 Kč

Udržitelnost bereme vážně

K udržitelnosti chceme přistupovat zodpovědně. Nejenže se snažíme, aby naše činnost nezatěžovala životní prostředí, ale děláme i kroky k jeho zlepšování. Využíváním solární energie, způsobem balení a zacházení s odpady chceme snížit uhlíkovou stopu a být k životnímu prostředí co nejšetrnější.

Solární energie

Zvolili jsme energii, která nevytváří emise a jiné škodlivé látky. Instalovali jsme 400 solárních panelů přímo na střechu našeho sídla.

Udržitelné balení

Při balení dbáme na použití recyklovatelného materiálu. Ten navíc využíváme co nejefektivněji, aby nevznikaly zbytečné ztráty a nedocházelo k plýtvání.

Zodpovědná recyklace

Všechny materiály, které už nepotřebujeme, zodpovědně recyklujeme. S pomocí EKO-KOM jsme se zapojili do jednoho z nejúčinnějších systémů třídění odpadu v Evropě.


Přešli jsme na solární energii

Naše nová fotovoltaická elektrárna s výkonem 152kWp má 400 kusů panelů o výkonu 380 W, přímo na střeše naší budovy. Bateriové úložiště s výkonem 162 kWh společně s dalšími technologiemi umožňují, že jsme energeticky téměř nezávislí a nemusíme využívat zdroje energie, které zatěžují planetu.

Balíme udržitelně

Balení zásilek našim zákazníkům děláme co nejefektivněji, abychom neplýtvali materiálem, ale zároveň mohli zboží doručit vždy v perfektním stavu. Používáme převážně recyklovatelný materiál, který nezatěžuje životní prostředí. Opětovně ho používáme pokud najde nové upotřebení. A to nejen v našem skladu, ale i v kancelářích.

Třídění odpadu je základ

Každý den řešíme skladování a rozesílání zboží. S tím i recyklaci materiálu, který už nepotřebujeme. Důsledně dodržujeme všechny normy a zákony, využíváme systému EKO-KOM a snažíme se o co nejmenší produkci odpadů.

Řada produktů od našich dodavatelů již zohledňuje udržitelnost a životní prostředí. Naše portfolio se rozrůstá o produkty netestované na zvířatech, s veganským složením a šetrných k přírodě. Produkty jsou balené úsporněji a využívá se již recyklovaný materiál. Jsme rádi, že společně s nimi můžeme přispívat ke změně a zasazovat se o zodpovědnější podnikání.

Mapa

Aktuality

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

 • TRUSSARDI RUBY RED

  4. 10. 2023

  PARFÉM PRO MODERNÍ VÁŠNIVÉ ŽENY - TRUSSARDI RUBY RED

 • Les Fleurs de Lanvin

  27. 9. 2023

  Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin inspiruje k úniku z ruchu velkoměsta do přírody. Nová něžná kytice Sweet Jasmine má zelená květinová vůně, která Vás osvěží a zaujme.

 • DKNY BE DELICIOUS ORCHAD STREET

  24. 9. 2023

  DKNY Be Delicious Orchard St je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části Now Yorku – pokrokové a zároveň věrné svým historickým kořenům. Tato oblast města má pověst, že je vždy „napřed“. 

 • BVLGARI OMNIA

  21. 9. 2023

  Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.

Archív