0 Kč

BVLGARI MAN RAIN ESSENCE

Příroda ukrývá mnoho divů a je nevyčerpatelnou studnicí inspirace pro kolekci vůní Bulgari Man Collection. Dobrodružná výprava za odkrýváním nejhlubších pout mezi člověkem a přírodou, jež ho obklopuje, pokračuje. Bulgari tentokrát prozkoumává obnovující energii živlu vody a zachycuje transformační sílu deště.
Stejně jako magická chvíle poté, kdy na zem dopadnou poslední kapky deště a vše najednou vypadá jinak, je vůně Bulgari Man Rain Essence pozvánkou k objevování kreativní a vše proměňující síly tohoto přírodního fenoménu. Využívá k tomu svěží, povzbuzující a nezaměnitelné minerální tóny.

TRANSFORMAČNÍ SÍLA DEŠTĚ

Vůně. Zvuk. Esenciální zdroj života. Znamení změny. Tento přírodní fenomén nejenže přináší obnovu a regeneraci skrze esenci vody, ale taktéž v sobě nese ohromující možnost na vlastní kůži pocítit proměny přírody, zažít to, jak se vše dává do pohybu, a – na samotném konci – nadechnout se k novým začátkům. Všeprostupující síla deště prochází oblaky, větvemi stromů, a dokonce i půdou, dotýká se všeho živého i samotného člověka, který tak může cítit dynamiku a proudící tvárnou energii. Protože příroda je živá a nerozlučně spjatá s člověkem.
Fascinující vůně, nezaměnitelně měkký a rytmický zvuk následovaný úplným tichem, energizující zážitek, když kapky dopadnou na vaši kůži, a neobyčejný pocit, když déšť skončí. Značka Bulgari se zaměřila na univerzální a multismyslový zážitek, který déšť reprezentuje napříč různými kulturami a v různých ročních obdobích, a nabízí svoji jedinečnou interpretaci elementu vody, odhalující jeho transformační, regenerační a živelnou podstatu.
Déšť byl odpradávna hluboce spjat s lidskou historií. Byl spojován s významnými událostmi a byly mu přisuzovány příznivé účinky na plodnost a schopnost znovuzrození. Rovněž dnes je déšť neodmyslitelnou součástí našich životů a naší historie tím, že přináší přirozený pohyb přírody, uvádí začátky nových období a nastoluje novou rovnováhu. Uklidňuje mysl svým mírumilovným zvukem a nabízí nám možnost načerpat novou energii.
Bez ohledu na jeho asociace a symbolické významy zanechává tento emoce vyvolávající fenomén svoji stopu, jež v sobě nese osvobozující změnu, transformaci a vnitřní posun. Revitalizační síla deště člověka inspiruje k přijetí změn a nabádá ho, aby se stal jejich aktivní součástí.


VŮNĚ BULGARI MAN RAIN ESSENCE
PROŽITEK REGENERACE

Mistr parfumér Alberto Morillas, autor Bulgari Man Fragrance Collection, v kompozici nové vůně zachytil pocity očekávání, vzrušení a živelnosti deště.  Silná a zároveň esenciální stejně jako déšť  - Bulgari Man Rain Essence je jedinečná svěží dřevitě pižmová vůně prostoupená čirými a zářivými tóny. Sílu jí dodávají energické minerální akordy, jež vnášejí na mysl čistotu tohoto obnovujícího přírodního elementu.
Zdánlivě poklidný úvod předznamenává, že se bude dít něco velkého. Nebe změní barvu, ovzduší je najednou jiné, výraznější. A v tom přijde záblesk energického aroma zeleného čaje a jiskřivé svěžesti pomerančové esence, ohlašující, že už to přichází. Klid nabitý vzrušujícím napětím. Brzy začnou padat první kapky.
Srdce v sobě nese čirou intenzitu tohoto momentu. Kapka po kapce, déšť postupně neúnavně zaplavuje vše na zemi a vniká do všech povrchů, probouzí přírodu. Jeho nezkrotnou energii vyjadřuje akord bílého lotosu, zatímco akord krystalického pižma vůni dodává elegantní a neuvěřitelně moderní charisma. Kreativní a vitální síla deště je zachycena prostřednictvím rostlinných a vodních tonů, které po kapkách zaplavují kůži.
Všechno se mění, jakmile je zcela ponořeno do tohoto čirého energického proudu. I když déšť přejde, jeho energie, kterou rozpoutal, po něm zůstane a v člověku podnítí nový elán a sílu. Stejně jako deštěm svlažená půda se najednou cítí probuzený. Tuto proměnu v závěru vůně vyjadřují mužné hluboké tóny minerální ambry a guajakového dřeva. Déšť pomohl odhalit neohroženou vitalitu v jeho nitru.

JEDINEČNÁ SVĚŽÍ DŘEVITĚ PIŽMOVÁ VŮNĚ
HLAVA - OSLNIVĚ SVĚŽÍ
ESENCE ZELENÉHO ČAJE
POMERANČOVÁ ESENCE

SRDCE - PRŮZRAČNÉ KVĚTINOVÉ
AKORD BÍLÉHO LOTOSU
AKORD KRYSTALICKÉHO PIŽMA 

ZÁKLAD - MINERÁLNĚ DŘEVITÉ
AKORD MINERÁLNÍ AMBRY
ESENCE GUAJAKOVÉHO DŘEVA


FLAKON
TVOŘIVÁ SÍLA DEŠTĚ

Déšť spoluutváří podobu přírodní krajiny. V podobném duchu se zrodil flakon vůně Bulgari Man Rain Essence, který byl vytvarován fluidní energií. Díky tomu jeho povrch vytváří nepředvídatelné odrazy.
Elegantní stříbrné odlesky a pohledy přitahující zrcadlový efekt na víčku připomínající vizuální aspekty dešťové kapky jsou dokonalou korunou transparentního skleněného flakonu, který přináší další dimenze světelných odrazů. Design evokuje čistý a svěží charakter vonné kompozice.
Celkový dojem podtrhuje vnější krabička s efektem broušeného stříbra na povrchu, který navíc zdobí embosovaný efekt dešťových kapek. To vytváří jedinečný hmatový efekt, jenž vás pomůže přenést do světa vůně Bulgari Man Rain Essence.

KOLEKCE VŮNÍ BVLGARI MAN COLLECTION VDECHUJE ŽIVOT PŘÍRODNÍM ŽIVLŮM

Už odnepaměti člověk navazoval rozmanitá a ničím neomezená pouta s přírodním světem, který jej obklopoval. Bvlgari Man převádí tuto nerozlučnou symbiózu do podoby vonných zážitků a píše velkolepý příběh působivých mužných vůní, které oslavují sílu přírodních elementů.
Syrová a nezkrotná síla, prostor pro dobití vnitřní energie a hledání rovnováhy, ale také impulz k dosahování nových vrcholů a bezmezný zdroj inspirace pro ty nejúžasnější lidské výtvory. Příroda a její nevyčerpatelné bohatství ožívá prostřednictvím stejně mnohotvárné kolekce.
Prvním živlem je oheň, jenž ztělesňuje transformační a nejprudší tvář přírody. Jeho posvátná a mytická síla je ve vůni Bvlgari Man In Black vyjádřena smyslnými tóny a neo-orientálními akordy.
Příběh se dál posouvá ke zkoumání znovupropojující síly dřeva, které pomáhá opětovně nalézat harmonii mezi městským životem a přírodou. Bvlgari Man Wood Essence je neo-dřevitá vůně zdůrazňující roli člověka coby obyvatele přírodního světa, žijícího v rovnováze s jeho okolím.
Bvlgari Man Glacial Essence vyzařuje neohroženost a velikost tím, že zachycuje sílu vzduchu. Jeho mrazivá svěžest je vyjádřena pomocí dřevitě fougèrových tónů. Jako chladivý, osvobozující proud vzduchu zdůrazňuje schopnost přírody vést člověka k novým obzorům a evokuje životní sílu tohoto neuchopitelného prvku.
Bvlgari Man Terrae Essence vzdává hold síle země, její autentické bohatosti a rozmanité plodnosti prostřednictvím hřejivých a nestrojeně elegantních tónů. Reprezentuje náš původ a kořeny a oslavuje přírodu coby neomezený zdroj inspirace, od něhož se člověk naučil kultivovat, růst a tvořit.
Nejnovější doplněk kolekce přírodních elementů Bvlgari Man Rain Essence je pozvánkou k prožitku nezastavitelné kreativní síly vody skrze transformativní a obnovující schopnost deště. Svěží dřevitě pižmová kompozice ukazuje vzrušující a povzbuzující charakter tohoto přírodního prvku v dokonale sestaveném, postupně zesilujícím čichovém crescendu. 

LINIE
Man Rain Essence EdP   60ml        
Man Rain Essence EdP 100ml        

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Mapa

Aktuality

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

Archív