0 Kč

OMNIA

Objevte dámské vůně Bvlgari z linie Omnia, které nově najdete na pultech parfumerií v novém obalu.

EVOLUCE 
Po téměř 20 let je kolekce Bulgari Omnia srdeční záležitostí a inspirací pro ženy z celého světa díky nadčasovým vonným kompozicím, které překonávají různé éry, generace a trendy.
ZVOŘENÍ NOVÉHO IKONICKÉHO DESIGNU 
Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.
ODHALTE SVÉ SVĚTLO 
Nadčasová kolekce přetváří unikátní jiskřivost barevných drahokamů a jas těch nejdelikátnějších květin do podoby drahocenných kapek vůní prozářených světlem.
BVLGARI OMNIA CRYSTALLINE
Sametově jemná vůně, která září třpytem křišťálu a odhaluje svou moderní smyslnost i oslňující, neodolatelnou ženskost. Bezchybná kombinace prvků ve zdánlivém kontrastu přitom dokonale ladí v harmonii odrážející dlouholetou tradici značky Bvlgari. Omnia Crystalline s sebou přináší hřejivou hloubku základních motivů, a to křišťálu a lotosového květu, ve spojení s ovocnou svěžestí hrušky nashi a krémovými tóny balzámového dřeva.
VŮNĚ
HLAVA: akord nashi, bambusový akord
SRDCE: lotosový akord
ZÁKLAD: akord balzámového dřeva, akord krystalického pižma
BVLGARI OMNIA AMETHYSTE 
Poddejte se vůni, která byla inspirovaná třpytem drahokamu ametystu. Jeho krásu v podobě květinové vůně zachycuje toaletní voda pro ženy Bvlgari Omnia Amethyste. Hranici světa drahých kamenů a světa květin dokonale rozostřují tóny kosatce v ranní rose a růže. Omnia Amethyste je symbolem okouzlující elegance a jemné ženskosti. 
VŮNĚ
KVĚTINOVÁ PUDROVÁ OKOUZLUJÍCÍ ELEGANTNÍ
HLAVA: akord růžového grapefruitu, akord zelené mízy
SRDCE: akord kosatce, růžový absolut
ZÁKLAD: akord otočníku, dřevitý akord
BVLGARI OMNIA CORAL 
Ovocná vůně květů, která ve vás po celý rok vyvolává dojem prosluněného letního dne, úchvatnosti bohatě rozkvetlé přírody a nekonečnosti oceánu. Dámská toaletní voda Bvlgari Omnia Coral je inspirována jiskřivými barvami vzácných červených korálů a její kompozice sestává z harmonické kombinace květů ibišku a leknínu se šťavnatými bobulemi goji a sladkým granátovým jablkem. 
VŮNĚ
ŠŤAVNATÁ ZÁŘIVÁ ENERGICKÁ
HLAVA: akord plodů kustovnice čínské, esence bergamotu
SRDCE: akord ibišku, akord leknínu
ZÁKLAD: akord granátového jablka, esence cedrového dřeva
FLAKON
DVA PRSTENY SPOJUJÍCÍ SE V NEKONEČNOST Svěží reinterpretace ikonického flakonu nadčasové kolekce vůní. Zůstává věrná původnímu designu, jenž reprezentuje symbol nekonečna. Upravená spodní část skleněného flakonu podtrhuje legendární tvar pomocí hladkého transparentního skla, které zachycuje každičký paprsek světla.
ESENCE SVĚTLA Bulgari si pohrává se světelnými efekty už od svého zrodu v roce 1884. Staly se přirozenou inspirací také pro celou kolekci vůní Omnia, která staví na pečlivě vybraných zářivých vonných esencích. Nový upravený flakon vyniká ještě větší zářivostí, a tím Bulgari do této ikonické kolekce vnáší skutečnou esenci světla.
NOVÉ GESTO Dva prsteny hladce zapadající jeden do druhého nově ztvárňují dva pohyblivé elementy, které odkrývají sprejovou hlavici, a vytvářejí tak nový rituál. Elegantní růžovo zlaté rámování víčka působí jako tajné třpytivé srdce uvnitř flakonu a navazuje tak na DNA Bulgari, proslulé šperkařské značky.

Mapa

Aktuality

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

Archív