0 Kč

OMNIA

Objevte dámské vůně Bvlgari z linie Omnia, které nově najdete na pultech parfumerií v novém obalu.

EVOLUCE 
Po téměř 20 let je kolekce Bulgari Omnia srdeční záležitostí a inspirací pro ženy z celého světa díky nadčasovým vonným kompozicím, které překonávají různé éry, generace a trendy.
ZVOŘENÍ NOVÉHO IKONICKÉHO DESIGNU 
Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.
ODHALTE SVÉ SVĚTLO 
Nadčasová kolekce přetváří unikátní jiskřivost barevných drahokamů a jas těch nejdelikátnějších květin do podoby drahocenných kapek vůní prozářených světlem.
BVLGARI OMNIA CRYSTALLINE
Sametově jemná vůně, která září třpytem křišťálu a odhaluje svou moderní smyslnost i oslňující, neodolatelnou ženskost. Bezchybná kombinace prvků ve zdánlivém kontrastu přitom dokonale ladí v harmonii odrážející dlouholetou tradici značky Bvlgari. Omnia Crystalline s sebou přináší hřejivou hloubku základních motivů, a to křišťálu a lotosového květu, ve spojení s ovocnou svěžestí hrušky nashi a krémovými tóny balzámového dřeva.
VŮNĚ
HLAVA: akord nashi, bambusový akord
SRDCE: lotosový akord
ZÁKLAD: akord balzámového dřeva, akord krystalického pižma
BVLGARI OMNIA AMETHYSTE 
Poddejte se vůni, která byla inspirovaná třpytem drahokamu ametystu. Jeho krásu v podobě květinové vůně zachycuje toaletní voda pro ženy Bvlgari Omnia Amethyste. Hranici světa drahých kamenů a světa květin dokonale rozostřují tóny kosatce v ranní rose a růže. Omnia Amethyste je symbolem okouzlující elegance a jemné ženskosti. 
VŮNĚ
KVĚTINOVÁ PUDROVÁ OKOUZLUJÍCÍ ELEGANTNÍ
HLAVA: akord růžového grapefruitu, akord zelené mízy
SRDCE: akord kosatce, růžový absolut
ZÁKLAD: akord otočníku, dřevitý akord
BVLGARI OMNIA CORAL 
Ovocná vůně květů, která ve vás po celý rok vyvolává dojem prosluněného letního dne, úchvatnosti bohatě rozkvetlé přírody a nekonečnosti oceánu. Dámská toaletní voda Bvlgari Omnia Coral je inspirována jiskřivými barvami vzácných červených korálů a její kompozice sestává z harmonické kombinace květů ibišku a leknínu se šťavnatými bobulemi goji a sladkým granátovým jablkem. 
VŮNĚ
ŠŤAVNATÁ ZÁŘIVÁ ENERGICKÁ
HLAVA: akord plodů kustovnice čínské, esence bergamotu
SRDCE: akord ibišku, akord leknínu
ZÁKLAD: akord granátového jablka, esence cedrového dřeva
FLAKON
DVA PRSTENY SPOJUJÍCÍ SE V NEKONEČNOST Svěží reinterpretace ikonického flakonu nadčasové kolekce vůní. Zůstává věrná původnímu designu, jenž reprezentuje symbol nekonečna. Upravená spodní část skleněného flakonu podtrhuje legendární tvar pomocí hladkého transparentního skla, které zachycuje každičký paprsek světla.
ESENCE SVĚTLA Bulgari si pohrává se světelnými efekty už od svého zrodu v roce 1884. Staly se přirozenou inspirací také pro celou kolekci vůní Omnia, která staví na pečlivě vybraných zářivých vonných esencích. Nový upravený flakon vyniká ještě větší zářivostí, a tím Bulgari do této ikonické kolekce vnáší skutečnou esenci světla.
NOVÉ GESTO Dva prsteny hladce zapadající jeden do druhého nově ztvárňují dva pohyblivé elementy, které odkrývají sprejovou hlavici, a vytvářejí tak nový rituál. Elegantní růžovo zlaté rámování víčka působí jako tajné třpytivé srdce uvnitř flakonu a navazuje tak na DNA Bulgari, proslulé šperkařské značky.

Mapa

Aktuality

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

 • TRUSSARDI RUBY RED

  4. 10. 2023

  PARFÉM PRO MODERNÍ VÁŠNIVÉ ŽENY - TRUSSARDI RUBY RED

 • Les Fleurs de Lanvin

  27. 9. 2023

  Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin inspiruje k úniku z ruchu velkoměsta do přírody. Nová něžná kytice Sweet Jasmine má zelená květinová vůně, která Vás osvěží a zaujme.

 • DKNY BE DELICIOUS ORCHAD STREET

  24. 9. 2023

  DKNY Be Delicious Orchard St je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části Now Yorku – pokrokové a zároveň věrné svým historickým kořenům. Tato oblast města má pověst, že je vždy „napřed“. 

 • BVLGARI OMNIA

  21. 9. 2023

  Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.

Archív