0 Kč

SVĚŽEST RŮŽOVÝCH POUPAT ZDROJEM ZÁŘIVÉ RADOSTI

Každý den může být výjimečný, pokud vsadíte na svěží a jiskřivé poselství slavného římského klenotnického domu Bulgari ukryté v jeho nejnovější dámské vůni snoubící v sobě třpyt zlata s nadčasovou něhou růží. Jiskřivě svěží toaletní voda Bulgari Rose Goldea Blossom Delight Eau de Toilette je jako třpytivý šperk na dívčí šíji či zápěstí, zatímco její „dospělejší“ varianta v podobě parfémové vody Bulgari Rose Goldea Blossom Delight Eau de Parfum reprezentuje oslavu elegantní ženskosti, aniž by postrádala na vnitřním jasu. 

NIC NENÍ NEMOŽNÉ
Život žen je jako pestrá koláž nezapomenutelných okamžiků, v nichž se propojuje zvídavost s touhou zažít něco optimistického, co vykouzlí uprostřed všedního dne pocit štěstí a radosti a změní sny ve skutečnost.   Vůně Bulgari Rose Goldea Blossom Delight je věnována všem ženám a dívkám, které nechtějí jen snít, ale dovedou z každé chvíle udělat zářivý a nezapomenutelný zážitek. Ve světě Bulgari Rose Goldea Blossom Delight se neustále děje něco zajímavého a nic není uzamčeno v kategorii „nemožné“. Ústřední inspirací se stal onen magický moment, kdy se růžové poupě rozvine a vykouzlí nám svou krásou a vůní úsměv na tváři. 

VŮNĚ
Autorem vůně je proslulý mistr parfumér Alberto Morillas, který tentokrát postavil celou kompozici na tónech růžových poupat. Chybět nesmí ani typický vonný podpis Bulgari v podobě pižmového akordu, který se ale tentokrát představuje v novém, více vrstevnatém pojetí dodávajícím mu na určité nepředvídatelnosti. Tak, jako uchvacují polodrahokamy pableskující ve špercích, i z flakónů se šíří fascinující vibrace, které rozjasňují den svými neodolatelnými jiskrami dobré nálady a radosti.

EAU DE TOILETTE
V toaletní vodě Bulgari Rose Goldea Blossom Delight Eau de Toilette se dostává ke slovu průzračná lehkost a svěžest časného jitra, kdy se něžná poupata ozdobená krůpějemi rosy otevírají slunci vstříc a poprvé vydechují svou jemnou vůni. Optimismus vnáší do kompozice konvalinka a na šťavnatosti přidává čerstvý grapefruit. Po nich se v hlavní roli představuje bohatá kytice růžových poupat doplněných svůdnou pivoňkou. Závěr patří ikonickému bílému pižmu s dotekem cedrového dřeva s charakteristickým sušším podkresem.

SLOŽENÍ VŮNĚ
HLAVA: KONVALINKY & GRAPEFRUIT
SRDCE: PIVOŇKY & POUPATA RŮŽÍ
ZÁKLAD: CEDR & PIŽMO

KAMPAŇ
Hlavní hvězdou kampaně z dílny amerického motion designera Erika Winkowského je italská herečka Alessandra Mastronardi, známá z filmu Woodyho Allena Do Říma s láskou či ze seriálu Medicejové, která prožívá „obyčejný den“ v neobyčejném stylu. Winkowski postavil svou animaci na malbách, které před námi ožívají a vytvářejí svět plný radosti a optimismu. Alessandra tu ztělesňuje hrdinku, která přetváří svět kolem sebe v místo plné jiskřivé radosti a kouzelných zážitků. Z celého pojetí pohrávajícího si s Bulgari prvky dýchá svěží barevnost a moderní styl ilustrující ženský vesmír, kde nic není nemožné. 

FLAKÓN
Flakón Bulgari Rose Goldea Blossom Delight pracuje s tradičním kulatým tvarem pojatým tentokrát v pastelové růžové s dotekem zlata. Svým pojetím připomíná poupě růže v okamžiku, než se rozvinou jeho okvětní plátky. Hrdlo flakónu zdobí nezaměnitelný „hadí náhrdelník“ inspirovaný slavným Bulgari Serpenti symbolizující neustálou změnu a nekonečnou paletu možností. Pro Eau de Parfume je proveden v tyrkysovém emailu, kdežto Eau de Toilette se pyšní perleťovým efektem. Kulatý uzávěr harmonicky doplňuje celek a svou zlatavou barvou pečetí dojem elegance – jako nádherná aura nám připomíná, že není dne, který by nebylo možné rozzářit.

LINIE
EdT 50 ml
EdT 75 ml

Mapa

Aktuality

 • MONTBLANC SIGNATURE ABSOLUE

  1. 3. 2023

  Montblanc Signature Absolue - jiskřivá, zářivá a intenzivní.

 • SALVATORE FERRAGAMO SIGNORINA LIBERA

  28. 2. 2023

  Zářivý parfém plný překvapivých spojení inspirovaný nezdolně nezávislou duší moderní mladé ženy. Signorina Libera je nejnovějším pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. 

 • BVLGARI MAN RAIN ESSENCE

  28. 2. 2023

  Mocná a nepostradatelná jako déšť, Bvlgari Man Rain Essence je jedinečná svěží dřevitě pižmová vůně.

 • DKNY

  3. 1. 2023

  Moderní, sebejistá a ikonická. Tak by se dala třemi slovy popsat značka Donna Karan inspirovaná energií newyorského velkoměsta. 

 • SOPHIE’S GARDEN

  19. 12. 2022

  Hold luxusu, přírodě i vědě s pečetí krásy a udržitelnosti.

 • Montblanc a Zinédine Zidane

  6. 12. 2022

  Novou tváří pro Montblanc je Zinédine Zidane!

  S hrdostí oznamujeme, že slavný fotbalista se stal ambasadorem značky Montblanc a také tváří rodiny vůní Montblanc Legend.

Archív