0 Kč

SVĚŽEST RŮŽOVÝCH POUPAT ZDROJEM ZÁŘIVÉ RADOSTI

Každý den může být výjimečný, pokud vsadíte na svěží a jiskřivé poselství slavného římského klenotnického domu Bulgari ukryté v jeho nejnovější dámské vůni snoubící v sobě třpyt zlata s nadčasovou něhou růží. Jiskřivě svěží toaletní voda Bulgari Rose Goldea Blossom Delight Eau de Toilette je jako třpytivý šperk na dívčí šíji či zápěstí, zatímco její „dospělejší“ varianta v podobě parfémové vody Bulgari Rose Goldea Blossom Delight Eau de Parfum reprezentuje oslavu elegantní ženskosti, aniž by postrádala na vnitřním jasu. 

NIC NENÍ NEMOŽNÉ
Život žen je jako pestrá koláž nezapomenutelných okamžiků, v nichž se propojuje zvídavost s touhou zažít něco optimistického, co vykouzlí uprostřed všedního dne pocit štěstí a radosti a změní sny ve skutečnost.   Vůně Bulgari Rose Goldea Blossom Delight je věnována všem ženám a dívkám, které nechtějí jen snít, ale dovedou z každé chvíle udělat zářivý a nezapomenutelný zážitek. Ve světě Bulgari Rose Goldea Blossom Delight se neustále děje něco zajímavého a nic není uzamčeno v kategorii „nemožné“. Ústřední inspirací se stal onen magický moment, kdy se růžové poupě rozvine a vykouzlí nám svou krásou a vůní úsměv na tváři. 

VŮNĚ
Autorem vůně je proslulý mistr parfumér Alberto Morillas, který tentokrát postavil celou kompozici na tónech růžových poupat. Chybět nesmí ani typický vonný podpis Bulgari v podobě pižmového akordu, který se ale tentokrát představuje v novém, více vrstevnatém pojetí dodávajícím mu na určité nepředvídatelnosti. Tak, jako uchvacují polodrahokamy pableskující ve špercích, i z flakónů se šíří fascinující vibrace, které rozjasňují den svými neodolatelnými jiskrami dobré nálady a radosti.

EAU DE TOILETTE
V toaletní vodě Bulgari Rose Goldea Blossom Delight Eau de Toilette se dostává ke slovu průzračná lehkost a svěžest časného jitra, kdy se něžná poupata ozdobená krůpějemi rosy otevírají slunci vstříc a poprvé vydechují svou jemnou vůni. Optimismus vnáší do kompozice konvalinka a na šťavnatosti přidává čerstvý grapefruit. Po nich se v hlavní roli představuje bohatá kytice růžových poupat doplněných svůdnou pivoňkou. Závěr patří ikonickému bílému pižmu s dotekem cedrového dřeva s charakteristickým sušším podkresem.

SLOŽENÍ VŮNĚ
HLAVA: KONVALINKY & GRAPEFRUIT
SRDCE: PIVOŇKY & POUPATA RŮŽÍ
ZÁKLAD: CEDR & PIŽMO

KAMPAŇ
Hlavní hvězdou kampaně z dílny amerického motion designera Erika Winkowského je italská herečka Alessandra Mastronardi, známá z filmu Woodyho Allena Do Říma s láskou či ze seriálu Medicejové, která prožívá „obyčejný den“ v neobyčejném stylu. Winkowski postavil svou animaci na malbách, které před námi ožívají a vytvářejí svět plný radosti a optimismu. Alessandra tu ztělesňuje hrdinku, která přetváří svět kolem sebe v místo plné jiskřivé radosti a kouzelných zážitků. Z celého pojetí pohrávajícího si s Bulgari prvky dýchá svěží barevnost a moderní styl ilustrující ženský vesmír, kde nic není nemožné. 

FLAKÓN
Flakón Bulgari Rose Goldea Blossom Delight pracuje s tradičním kulatým tvarem pojatým tentokrát v pastelové růžové s dotekem zlata. Svým pojetím připomíná poupě růže v okamžiku, než se rozvinou jeho okvětní plátky. Hrdlo flakónu zdobí nezaměnitelný „hadí náhrdelník“ inspirovaný slavným Bulgari Serpenti symbolizující neustálou změnu a nekonečnou paletu možností. Pro Eau de Parfume je proveden v tyrkysovém emailu, kdežto Eau de Toilette se pyšní perleťovým efektem. Kulatý uzávěr harmonicky doplňuje celek a svou zlatavou barvou pečetí dojem elegance – jako nádherná aura nám připomíná, že není dne, který by nebylo možné rozzářit.

LINIE
EdT 50 ml
EdT 75 ml

Mapa

Aktuality

 • Les Fleurs de Lanvin

  27. 9. 2023

  Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin inspiruje k úniku z ruchu velkoměsta do přírody. Nová něžná kytice Sweet Jasmine má zelená květinová vůně, která Vás osvěží a zaujme.

 • DKNY BE DELICIOUS ORCHAD STREET

  24. 9. 2023

  DKNY Be Delicious Orchard St je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části Now Yorku – pokrokové a zároveň věrné svým historickým kořenům. Tato oblast města má pověst, že je vždy „napřed“. 

 • BVLGARI OMNIA

  21. 9. 2023

  Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.

 • MONTBLANC EXPLORER PLATINUM

  23. 8. 2023

  Objevte novou dřevitě – ambrovou vůni Montblanc Explorer Platinum, která odhaluje novou dobrodružnou tvář.

 • Matis Paris Réponse Préventive

  16. 8. 2023

  Nové duo produktů pro okamžitou hydrataci pleti.

 • NAJ OLEARI CLICK ON ME SPICY LIP PLUMPER

  2. 7. 2023

  Éra matných rtěnek už pomalu pomíjí a do módy se znovu po letech vrací touha po plných a třpytivých rtech! Objevte nové lesky na rty od italské značky Naj Oleari.

Archív