0 Kč

BE DELICIOUS ORCHAD STREET

VŮNĚ JAKO ŽIVOTNÍ POSTOJ
Představujeme Be Delicious Orchard St Eau de Parfum, nejnovější přírůstek nejúspěšnější kolekce vůní DKNY.
Vůně DKNY Be Delicious, uvedená roku 2004, oslavuje osobitost a duši Velkého jablka, amerického New Yorku. Téměř dvacet let od svého zrodu je tato kolekce vůní ikonickým symbolem Y2K éry.
Novinka DKNY Be Delicious Orchard St je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části Now Yorku – pokrokové a zároveň věrné svým historickým kořenům. Tato oblast města má pověst, že je vždy „napřed“. Je pozoruhodným místem, ve kterém se potkává rozmanitost pouličního umění s vybraným módním vkusem a neodolatelnými chutěmi. Ulice Orchard Street, po níž vůně dostala své jméno, představuje malý, ale zato významný kousek této čtvrti.
DESIGN FLAKONU
Ikonický design Be Delicious přichází v nové podobě inspirované grafitti. Flakon vůně Be Delicious Orchard St je pokrytý hravým potiskem jablek v pouličním stylu v neonově žluté barvě na zářivě růžovém podkladu. Kartonová krabička je vyrobená z recyklovatelného papíru s FSC certifikací udržitelné produkce. Její povrch připomíná hnědou papírovou nákupní tašku a je rovněž zrobený jablíčkovým“ potiskem ve stylu grafitti v zářivě růžovém provedení, jež odráží vzhled flakonu.
VŮNĚ
Vůni vytvořila parfumérka ze společnosti IFF Natasha Côté. Be Delicious Orchard St je fascinující florientálně ovocná vůně prostoupená optimistickou energií. „Při tvorbě Orchard St jsem se inspirovala trendy a pozitivními vibracemi, jež Lower East Side vyzařuje. Chtěla jsem přenést jejího nositele do tohoto unikátního koutu Velkého jablka, v němž se propojuje rozmanitost s uměním a jedinečností prostřednictvím vůně plné ležérního, ale zároveň rafinovaného stylu, ztělesňující elektrizující duch centra města,“ uvedla parfumérka.
Záplava jiskřivé růžové lahodnosti v úvodu probouzí všechny smysly. Spojení jablka Pink Lady s neonově růžovým grapefruitem vytváří vzrušující šťavnatý koktejl okořeněný špetkou pikantního růžového pepře. Svůdné květinové tóny jasmínu a kosatce rozvíjející se v srdci vnášejí do kompozice kouzlo ženskosti, zatímco ostružiny a granátové jablko podtrhují její radostnou a bezstarostnou povahu. Krémové cedrové 
dřevo zahalené do kožených tónů v základu evokuje elegantní atmosféru New Yorku a zachycuje dynamický charakter centra města. 
Hlava: jablko Pink Lady, růžový grapefruit, černý rybíz, růžový pepř
Srdce: jasmín, kosatec, ostružiny, granátové jablko
Základ: kůže, cedrové dřevo, ambrová dřeva, pižmový akord Edenolide
KAMPAŇ
Hravá kampaň zobrazuje krásný slunný den na Orchard Street a dokonale zachycuje pulzující energii čtvrti Lower East Side. Představitelka kampaně Marie Tessioniere ozářená slunečními paprsky vás zve k objevování Lower East Side s vůní Be Delicious Orchard St. Při procházce ulicí Orchard Street s každým zakousnutím se do delikátního růžového jablka pozoruje pozoruhodné události všude kolem ní.
DKNY BE DELICIOUS ORCHARD STREET EdP 30 ml,
DKNY BE DELICIOUS ORCHARD STREET EdP 50 ml,
DKNY BE DELICIOUS ORCHARD STREET EdP 100 ml.

Mapa

Aktuality

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

 • TRUSSARDI RUBY RED

  4. 10. 2023

  PARFÉM PRO MODERNÍ VÁŠNIVÉ ŽENY - TRUSSARDI RUBY RED

 • Les Fleurs de Lanvin

  27. 9. 2023

  Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin inspiruje k úniku z ruchu velkoměsta do přírody. Nová něžná kytice Sweet Jasmine má zelená květinová vůně, která Vás osvěží a zaujme.

 • DKNY BE DELICIOUS ORCHAD STREET

  24. 9. 2023

  DKNY Be Delicious Orchard St je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části Now Yorku – pokrokové a zároveň věrné svým historickým kořenům. Tato oblast města má pověst, že je vždy „napřed“. 

 • BVLGARI OMNIA

  21. 9. 2023

  Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.

Archív