0 Kč

Emanuel Ungaro 
COSMIC

EMANUEL UNGARO UVÁDÍ NOVOU DÁMSKOU VŮNI
ÉTERICKÝ PARFÉM, KTERÝ STOUPÁ K NOVÝM VÝŠINÁM


 

Emanuel Ungaro představuje novou vůni EMANUEL UNGARO COSMIC, jež odhaluje zcela nový vonný vesmír – smyslný parfém vytvořený pro ženy. Vůně v sobě zachycuje klasickou ženskou eleganci, kterou mísí s moderními tématy úniků do snových světů a okouzlujících futuristických představ.
Žena EMANUEL UNGARO COSMIC je hnána vpřed svou vizí a odhodláním. Objevuje svět a nachází při tom v sobě obrovský potenciál. Její dobrodružný duch a vrozená sebedůvěra ji ženou přímo ke hvězdám a odkrývají jí neomezené možnosti. S vůní EMANUEL UNGARO COSMIC svět leží u vašich nohou.

Vůně stoupající k novým výšinám. EMANUEL UNGARO COSMIC vyčnívá z davu díky neotřelým kombinacím ingrediencí z květinově ambrové vonné kategorie. Tóny šťavnatého manga, pomeranče, citronu a černého rybízu vytvářejí jiskřivý úvod, který vás okouzlí svojí svěžestí. Uhrančivá svůdnost vůně přetrvává i v jejím srdci, v němž se mísí květinové tóny divokého kosatce, otočníku a fialky. Zklidňující sametový základ vůně ze santalového dřeva, vanilky a smyslného pižma přidává kontrast, jenž dolaďuje dokonale promyšlenou harmonii celé kompozice a zanechává na kůži dlouhotrvající vonnou stopu. 
"Zamiloval jsem si myšlenku spojení futuristické modernity a retro prvků. Postavil jsem proti sobě kosatec a fialku, jež evokují retro ladění, s pižmem, vanilkou a špetkou ovoce, abych vytvořil tento kontrast," uvedl parfumér Jerome Epinette ze společnosti Robertet. 

DESIGN
Inspirací pro design vůně EMANUEL UNGARO COSMIC byly „space age“ módní kolekce značky Emanuel Ungaro z 60. let ovlivněné technologickým pokrokem a zájmem o vesmír. Kosmické téma se odráží v designu lahvičky ve tvaru planety s víčkem s elegantním mramorovým vzorem a luxusně působícím zlatým prstencem, který zdůrazňuje prémiové postavení vůně. Vnější balení ladí s lahvičkou a zrcadlí krémové mramorové vzory s metalickou čočkou uprostřed.

REKLAMNÍ KAMPAŇ
Hlavní vizuál vyfotil v Londýně slavný módní fotograf Mariano Vivanco. Kampaň pro vůni EMANUEL UNGARO COSMIC Eau de Parfum vyobrazuje nekonečné prostory vesmíru. Z vesmírné záře se vynořuje nebesky krásná modelka oblečená do originálních archivních šatů z kolekce Ungaro z roku 1969 společně s flakonem EMANUEL UNGARO COSMIC, který vyzařuje esenci ničím neomezené ženskosti.

O ZNAČCE EMANUEL UNGARO
V roce 1965 se Emanuel Ungaro rozhodl založit vlastní módní dům, aby mohl vytvářet své vlastní modely pro ženy, které nebyly pouze elegantní, ale také odvážné a provokativní. Sezónu za sezónou nacházel Emanuel Ungaro stále více odvahy být odlišný, vytvářet neotřelé a zároveň smyslné kombinace jasných barev a výrazných potisků ve spojení s půvabnými liniemi oděvů zdůrazňujících ženskou siluetu. Módní dům Emanuela Ungara, situovaný v Avenue Montaigne v samotném srdci pařížské čtvrti proslulé haute couture, si vydobyl mezinárodní renomé díky nádherně ženským kreacím, čistým siluetám, nápadným potiskům a precizními přístupu k detailům a barvám.
Až do roku 2004, kdy Emanuel Ungaro odešel z módního domu, který sám založil, neustále hnal módní styl značky vpřed tím, že dovedl předvídat trendy a připomínal ženám sílu jejich smyslnosti prostřednictvím svých bohatě zdobených návrhů. Dnes je značka přítomna ve všech mezinárodních trzích prostřednictvím svých ready-to-wear kolekcí a doplňků pro ženy i muže a také svých vůní. První vůně "Diva" byla uvedena na trh v roce 1983 a následovaly ji další úspěšné vůně. 

Mapa

Aktuality

 • Emanuel Ungaro COSMIC

  29. 5. 2024

  Emanuel Ungaro představuje novou vůni EMANUEL UNGARO COSMIC, jež odhaluje zcela nový vonný vesmír – smyslný parfém vytvořený pro ženy.

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

Archív