0 Kč

Představujeme nejnovější přírůstek ikonické kolekce vůní Ferragamo Signorina: Signorina Unica

Tato jedinečná vůně je pokračovatelkou úspěšné řady – zářivé vůně Signorina Libera, romantické Signorina EDP, smyslné Signorina Misteriosa a nekonvenční Signorina Ribelle.

Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.
Kompozice vůně představuje elegantní směs přírodních, dřevitých a gurmánských tónů. Signorina Unica obklopí smysly okouzlujícími květinami a lahodnými italskými akcenty. Obrací se k nové svobodomyslné generaci a oslavuje zvláštní esenci duše současné kosmopolitní ženy, pro niž je charakteristická zvídavost, autenticita a otevřenost.
Zářivé odstíny oranžové v designu vůně Signorina Unica evokují pocity radosti, vitality a štěstí. Zároveň rezonují s moderními preferencemi zákazníků, kteří milují živé barvy, jež utkví v paměti.

Vůně, na níž se podílel parfumér Jerome Epinette ze společnosti Robertet, se otevírá svěží explozí citrusových tónů prostoupených lehkým a osvěžujícím mořským akordem Italské riviéry. Srdce vůně odhaluje jemné nuance bílé azalky, jež se mísí s neodolatelným aroma italského tiramisu. Společně vytvářející ikonickou květinově-gurmánskou kombinaci, která vyzařuje rafinovanost a oddanost chvilkám rozkoše.
Signorina Unica se představuje v charakteristickém skleněném flakonu řady Signorina, tentokrát ponořeném do oranžové barvy, jejíž odstín postupně graduje od základny k víčku. Hrdlo flakonu typicky zdobí stuha, ladící tón-v-tónu, v podobě ikonické Vara mašle, jež je poznávacím znamením tohoto módního domu.

Mapa

Aktuality

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

Archív