0 Kč

NOVÁ VŮNĚ FURLA AUTENTICA

FURLA je známá italská módní značka, kterou v roce 1927 založila rodina Furlanetto, a která má v současné době ve společnosti stále většinový podíl. Furla má sídlo v Bologni a několik dalších dceřiných společností po celém světě. 
Nová vůně Furla Autentica v sobě propojuje tradici, současnost a italské kořeny s mezinárodní vizí. Spojení módní duše značky Furla a parfumářského umění je zárukou mimořádného díla těch nejvyšších kvalit. Snoubí v sobě umění a půvab, kombinuje vybrané suroviny s precizností výrobních postupů, kterými je značka proslulá po celém světě. Značka ztělesňuje luxus, který je dostupný širokým kruhům zákazníků a cílí na ženy z celého světa s vášnivým zájmem o styl a módu.

Hlava: mandarinka, maliny, hrušky

Srdce: třešňový květ, pivoňka, konvalinka

Základ: kašmírové dřevo, pačuli, pižmo

Furla Autentica je radostný ohňostroj třpytivých a šťavnatých ovocných tónů, který vytváří předehru k něžnému květinovému srdci tvořenému pivoňkami a třešňovými květy. Celou kompozici v závěru zahaluje závoj z kašmírového dřeva, pačuli a pižma. Je moderní a skutečná… autentická – Autentica.
DESIGN FLAKONU
Exkluzivní sklo zdobené luxusně působícími zlatými detaily na uzávěru flakonu a v podobě štítku s logem, který je inspirován jedním z bestsellerů kabelka Furla.
Kouřové sklo mířící z vrchní části flakonu do jeho středu vytváří efekt otevírání kabelky a zahaluje jemné růžové odstíny vůně uvnitř.

Mapa

Aktuality

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

 • NAJ OLEARI Kolekce COZY STAR

  22. 11. 2023

  NAJ OLEARI - Kolekce COZY STAR.

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

Archív