0 Kč

NOVÁ VŮNĚ FURLA AUTENTICA

FURLA je známá italská módní značka, kterou v roce 1927 založila rodina Furlanetto, a která má v současné době ve společnosti stále většinový podíl. Furla má sídlo v Bologni a několik dalších dceřiných společností po celém světě. 
Nová vůně Furla Autentica v sobě propojuje tradici, současnost a italské kořeny s mezinárodní vizí. Spojení módní duše značky Furla a parfumářského umění je zárukou mimořádného díla těch nejvyšších kvalit. Snoubí v sobě umění a půvab, kombinuje vybrané suroviny s precizností výrobních postupů, kterými je značka proslulá po celém světě. Značka ztělesňuje luxus, který je dostupný širokým kruhům zákazníků a cílí na ženy z celého světa s vášnivým zájmem o styl a módu.

Hlava: mandarinka, maliny, hrušky

Srdce: třešňový květ, pivoňka, konvalinka

Základ: kašmírové dřevo, pačuli, pižmo

Furla Autentica je radostný ohňostroj třpytivých a šťavnatých ovocných tónů, který vytváří předehru k něžnému květinovému srdci tvořenému pivoňkami a třešňovými květy. Celou kompozici v závěru zahaluje závoj z kašmírového dřeva, pačuli a pižma. Je moderní a skutečná… autentická – Autentica.
DESIGN FLAKONU
Exkluzivní sklo zdobené luxusně působícími zlatými detaily na uzávěru flakonu a v podobě štítku s logem, který je inspirován jedním z bestsellerů kabelka Furla.
Kouřové sklo mířící z vrchní části flakonu do jeho středu vytváří efekt otevírání kabelky a zahaluje jemné růžové odstíny vůně uvnitř.

Mapa

Aktuality

 • Emanuel Ungaro COSMIC

  29. 5. 2024

  Emanuel Ungaro představuje novou vůni EMANUEL UNGARO COSMIC, jež odhaluje zcela nový vonný vesmír – smyslný parfém vytvořený pro ženy.

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

Archív