0 Kč

NOVÁ VŮNĚ FURLA AUTENTICA

FURLA je známá italská módní značka, kterou v roce 1927 založila rodina Furlanetto, a která má v současné době ve společnosti stále většinový podíl. Furla má sídlo v Bologni a několik dalších dceřiných společností po celém světě. 
Nová vůně Furla Autentica v sobě propojuje tradici, současnost a italské kořeny s mezinárodní vizí. Spojení módní duše značky Furla a parfumářského umění je zárukou mimořádného díla těch nejvyšších kvalit. Snoubí v sobě umění a půvab, kombinuje vybrané suroviny s precizností výrobních postupů, kterými je značka proslulá po celém světě. Značka ztělesňuje luxus, který je dostupný širokým kruhům zákazníků a cílí na ženy z celého světa s vášnivým zájmem o styl a módu.

Hlava: mandarinka, maliny, hrušky

Srdce: třešňový květ, pivoňka, konvalinka

Základ: kašmírové dřevo, pačuli, pižmo

Furla Autentica je radostný ohňostroj třpytivých a šťavnatých ovocných tónů, který vytváří předehru k něžnému květinovému srdci tvořenému pivoňkami a třešňovými květy. Celou kompozici v závěru zahaluje závoj z kašmírového dřeva, pačuli a pižma. Je moderní a skutečná… autentická – Autentica.
DESIGN FLAKONU
Exkluzivní sklo zdobené luxusně působícími zlatými detaily na uzávěru flakonu a v podobě štítku s logem, který je inspirován jedním z bestsellerů kabelka Furla.
Kouřové sklo mířící z vrchní části flakonu do jeho středu vytváří efekt otevírání kabelky a zahaluje jemné růžové odstíny vůně uvnitř.

Mapa

Aktuality

 • Les Fleurs de Lanvin

  27. 9. 2023

  Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin inspiruje k úniku z ruchu velkoměsta do přírody. Nová něžná kytice Sweet Jasmine má zelená květinová vůně, která Vás osvěží a zaujme.

 • DKNY BE DELICIOUS ORCHAD STREET

  24. 9. 2023

  DKNY Be Delicious Orchard St je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části Now Yorku – pokrokové a zároveň věrné svým historickým kořenům. Tato oblast města má pověst, že je vždy „napřed“. 

 • BVLGARI OMNIA

  21. 9. 2023

  Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.

 • MONTBLANC EXPLORER PLATINUM

  23. 8. 2023

  Objevte novou dřevitě – ambrovou vůni Montblanc Explorer Platinum, která odhaluje novou dobrodružnou tvář.

 • Matis Paris Réponse Préventive

  16. 8. 2023

  Nové duo produktů pro okamžitou hydrataci pleti.

 • NAJ OLEARI CLICK ON ME SPICY LIP PLUMPER

  2. 7. 2023

  Éra matných rtěnek už pomalu pomíjí a do módy se znovu po letech vrací touha po plných a třpytivých rtech! Objevte nové lesky na rty od italské značky Naj Oleari.

Archív