0 Kč

Švýcarská péče o pleť Juvena Of Switzerland

Výzkum pokožky zaměřený na epigenetiku: 

JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář.

Konečně bylo odhaleno tajemství mladistvého vzhledu v jakémkoliv věku! Stalo se tak díky podrobnému výzkumu v oblasti epigenetiky (přenosu dědičných informací mezi buňkami). Jejich výsledkem je linieJUVENANCE® Epigen, která odemyká individuální kódy kožních buněk a opětovně aktivuje jejich poselství ve prospěch přirozeně mladistvé krásy a zpevněných kontur obličeje.
Vlivy z okolního znečištěného prostředí, každodenní stres, negativní dopad moderního způsobu života a osobní problémy i hormonální nerovnováha – to vše má nepříznivý dopad nejen na naše nitro. Všechno se to dříve či později projeví i na naší tváři a zasahuje to negativně také do jedinečných genetických kódů uvnitř našich buněk. Nepřehlédnutelným výsledkem jsou vrásky a hluboké linie, ztráta pružnosti pleti, ochablé kontury a viditelná únava v obličeji. 
S trojicí nových přípravků se logicky završuje linie JUVENANCE® Epigen facial skincare, která nyní předvídá a plní všechny požadavky na zachování mladistvě svěží a přirozeně působící pokožky bez ohledu na věk. Díky nepostradatelnému pleťovému krému Lifting Anti-Wrinkle 24h Cream, stejně jako na řasy a oční okolí cílenému krému Lifting Anti-Wrinkle Eye Cream & Lash Care a nepřekonatelné masce Lifting Anti-Wrinkle Eye Mask, je nyní linie Epigen schopna pronikat hluboko k jádru probému stárnutí a účinně se s ním vypořádat. Pomocí výsledků z nejnovějších vědeckých výzkumů představuje JUVENANCE® Epigen rozklíčování genetických kódů a jejich zapojení do péče o pleť. Té se vrací původní 100% funkčnost, jako kdybychom stiskli pomyslné resetovací tlačítko a vrátili se do bodu, kdy měla tvář mladistvě pevné kontury, doslova zářila zdravím a energií a nikde nebyla ani stopa únavy. Právě taková  opět bude – a to bez ohledu na věk a vše, co by vám chtělo ubírat na kráse.
 
AKTIVNÍ INGREDIENCE
                                                                                                                                                                    
Komplex aktivních látek z rakytníku řešetlákového reorganizuje kožní epigenetické informace pro znovuzískání mladistvé kondice. Intenzivně stimuluje produkci kolagenu, čímž přispívá k viditelnému zpevnění a remodelaci kontur obličeje.  
Klíčová SkinNova SC Technology značky JUVENA vytváří příznivé prostředí k aktivaci kmenových kožních buněk. Ty pak nastartují vytváření nových kožních buněk, takže pokožka nejen vypadá, ale je doslova znovuzrozená.
Rostlinný výtažek z krásnoočka štíhlého (lat. Euglena fracilis, jednobuněčné sladkovodní řasy) aktivuje buněčný metabolismus. Uvolněním vápníku pomáhá při stimulaci a doplňuje energii. Mizí stopy únavy a pokožka je zpevněná, svěží a pružná. Niacinamid (vitamín B3) posiluje přirozenou obrannou bariéru a dodává pleti rozjasnění.
Rostlinný výtažek z květů jetele lučního obsahuje zklidňující komplex a pomáhá pro optimální hydrataci pleti. Brazilské kakaové máslo, zjemňuje, zklidňuje a vyhlazuje.
Kyselina hyaluronová představuje jeden z nejúčinnějších prostředků proti stárnutí. Zaručuje trojí hydrataci pleti a celkové osvěžení. Mimoto pomáhá účinně vyplňovat hluboké linky i vrásky a vyhlazuje povrch pokožky. 
Karbohydrátový komplex Pentavitin získaný z glukózy a identický s lidskou pletí zajišťuje intenzivní, až 72 hodinovou hydrataci, zlepšuje schopnost pleti zadržovat přirozenou vlhkost a efektivně s ní hospodařit. Mimoto zlepšuje ochranné funkce pokožky coby přirozené bariéry.   
PŘÍPRAVKY
JUVENANCE® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Serum
Efektivní serum s okamžitě viditelným účinkem, koriguje chyby v genetickém kódu jednotlivých partií tváře a doplňuje vše, co je třeba k bezchybnému výsledku. Kolagenové vazby v pleti jsou opraveny, kontury zpevněny a tvář postrádá stopy ochablosti. Pro zářivě svěží a mladistvý vzhled.  
APLIKACE: ráno a večer naneste štědrou dávku séra na očištěný obličej a okolí očí. Pro viditelné omlazení nezapomeňte aplikovat i na krk a dekolt.  
JUVENANCE® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Day Cream
Lehce se vstřebávající, vyživující denní krém JUVENANCE® Epigen day krém hýčká pokožku hned od rána a pomáhá připravit ji na nový náročný den. Hluboké linky i vrásky jsou viditelně redukovány a zlepšuje se i elasticita pleti. Mimoto se zpevňují kontury obličeje.  
APLIKACE: naneste na obličej po séru a zlehka vmasírujte. Ideální jako podklad pro make-up. 
JUVENANCE® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Night Cream
Tmavě šedý tón dřevěného uhlí z bambusu připomíná svým odstínem noční čas, kdy se pleť nejintenzivněji regeneruje a nabírá nové síly. Sametově hebká textura krému dokonale zklidňuje a navozuje ideální podmínky pro odbourání stresových faktorů a dalších spouštěčů stárnutí. Ráno pak působí tvář mladistvě svěže a od-počatě. 
APLIKACE: krátce před ulehnutím k spánku naneste na očištěný a sérem ošetřený obličej a lehce vmasírujte.  Během nočního od-počinku aktivuje intenzivní regeneraci.
NOVINKA: 
JUVENANCE® Epigen Lifting Anti-Wrinkle 24h Cream
Díky své lehce krémové texture pečuje celodenní krém JUVE-NANCE® EPIGEN Anti-Wrinkle 24h Cream šetrně o suchou pleť, pozoruhodně zpevňuje kontury obličeje a redukuje drobné linky i vrásky. V průběhu celého dne chrání pokožku proti stresu, během noci podporuje regeneraci a navíc působí preventivně proti stopám stárnutí.
APLIKACE: ráno a večer naneste na obličej, krk a delolt po aplikaci séra a lehce vmasírujte. Ideální jako podklad make-upu.  
NOVINKA: 
JUVENANCE® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Eye Cream & Lash Care
Přípravek s jemnou, rychle se vstřebávající texturou pečuje o citlivou pokožku kolem očí, navrací jí pružnost a redukuje drobné linky i vrás-ky.  Horní víčka jsou znatelně zpevněnější a doslova se otevírají, pohled působí mladistvě a svěže. Při pravidelné aplikaci řasy zhoust-nou a nejen že jsou posíleny, ale doložitelně se prodlužují.
APLIKACE: ráno a především večer před spaním vmasírujte jemně konečky prstů na víčko kolem řas.
NOVINKA: 
JUVENANCE® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Eye Mask
Kdykoliv máte pocit, že je pleť kolem očí unavená a potřebuje rychle regenerovat, je ten správný čas na pár minut vypnout a použít masku speciálně vyvinutou pro citlivé oční okolí. JUVENANCE® EPIGEN Lifting Anti-Wrinkle Eye Mask během chvíle redukuje všechny případné ne-dostatky a viditelně vrací pohledu svěží energii, zároveň doslova vymaže všechny známky stresu a vyčerpání. 
APLIKACE: po očištění umístěte tampónky Bio-Fleece pod oči, zavřete víčka a lehce přitlačte. Položte volnou část na horní víčko a nechte působit 10 až 15 minut. Poté tampónky odstraňte a případné zbytky přípravku zlehka vmasírujte.
JUVENANCE® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Serum 30 ml
JUVENANCE® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Day Cream 50 ml
JUVENANCE® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Night Cream 50 ml
JUVENANCE® Epigen Lifting Anti-Wrinkle 24h Cream 50 ml
JUVENANCE® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Eye Cream & Lash Care 5x4ml
JUVENANCE® Epigen Lifting Anti-Wrinkle Eye Mask 20 ml
Dostupné ve vybraných parfumeriích. 
 
Komplex aktivních
 ingrediencí z rakytníku řešetlákového:
Zpevňuje kontury obličeje a odstraňuje stopy ochablosti 
 
SkinNova SC Technology:
Aktivuje kmenové kožní buňky pro vytváření no-vých kožních buněk
 
Niacinamid:
Posiluje funkci pokožky coby přirozené bariéry a má rozjasňující efekt
 
Extrakt z jetele lučního:
Redukuje linky a vrásky, optimalizuje regeneraci dermu 
a hydratuje.
 
Kakaové máslo:
Zjemňuje a vyhlazuje pokožku 
 
Kyselina hyaluronová 
a  Pentavitin: 
Zajišťují intenzivní hydrataci a odbrourávají ochablost pleti 
 

Mapa

Aktuality

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

 • NAJ OLEARI Kolekce COZY STAR

  22. 11. 2023

  NAJ OLEARI - Kolekce COZY STAR.

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

Archív