0 Kč

Nový všestranný krém na den i noc představuje novou zbraň v boji proti stárnutí. Řada pleťové péče MasterCare od švýcarské značky Juvena se rozšiřuje o nový luxusní krém, který je vrcholem celé této vysoce účinné pečující řady, jež běžnou rutinu v péči o pleť pozvedává na úplně novou úroveň.

MasterCream Rose má sametově jemnou konzistenci, kombinuje inovativní  účinné ingredience, a jemně voní po čerstvých růžích. Pleť hydratuje v několika úrovních, podporuje přirozené funkce pleti a redukuje projevy stresu a stárnutí. Po nanesení je pleť dokonale hladká, pružná, působí svěže a vyzařuje mladistvý jas.
Naše diáře jsou často plné schůzek a úkolů. Den sotva začne a ani se nenadějeme, už je zase večer. Spousta žen proto preferuje pleťovou péči, jejíž pravidelné používání nezabere příliš mnoho času, a přitom je vysoce účinné. Švýcarská značka Juvena proto opět propojila výsledky těch nejinovativnějších výzkumů s pochopením potřeb moderních žen. 

ÚČINNÉ INGREDIENCE
SkinNova SC Technology
Jedním z tajemství, jež stojí za účinky přípravků řady MasterCare, je revoluční SkinNova SC Technology, která byla vyvinutá experty z laboratoří značky Juvena. SkinNova SC Technology využívá speciální peptidovou substanci, která podporuje aktivitu pleti vlastních kmenových buněk. Obnova pleti se tedy děje přímo na buněčné úrovni. Pleť je schopná znovu a znovu obnovovat a opravovat sebe sama. 
Extrakt z bílých pivoněk
Pomáhá pleti k harmonickému a svěžímu vzhledu bez nedokonalostí. Má výrazné antioxidační účinky a redukuje škodlivé vlivy volných radikálů na pleť. Už po jednom měsíci pravidelného používání krému MasterCream Rose je pleť viditelně sjednocenější a vyrovnanější. *
Extrakt z kmenových buněk růže stolisté
Naše pleť je velmi často vystavována až extrémnímu environmentálnímu stresu, který způsobuje předčasné stárnutí pleti. Jako prevence proti jeho dopadům na pleť působí exkluzivní rostlinný extrakt z kmenových buněk růže stolisté (Rosa centifolia). Vysoká koncentrace sacharidů a polyfenolů výrazně posiluje přirozenou ochrannou bariéru pleti a minimalizuje ztráty vlhkosti z hlubokých vrstev pokožky. Jeho esenciální aminokyseliny podporují syntézu kolagenu.
Kyselina hyaluronová
Kombinace variant kyseliny hyaluronové s dlouhým a krátkým řetězcem má výrazně obnovující efekt. Kyselina hyaluronová s dlouhým řetezcem intenzivně podporuje pružnost pleti tím, že na jejím povrchu vytváří hydrofilní vrstvu, která ji chrání před dehydratací. Okamžitě dochází ke snížení hloubky jemných linek a vrásek. Naopak kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem omlazuje pleť v jejích hlubokých vrstvách.

Škodlivé ozónové vlivy účinně potlačuje extrakt ze zemědýmu (Fumaria officinalis). Růžová voda působí proti volným radikálům a pomáhá pleť revizalizovat. Díky výrazným ochranným účinkům a vysokému obsahu antioxidantů nabízí extrakt z rostlinných buněk mechu jedinečnou zbraň proti vlivům každodenního stresu. Kompenzuje deficit vody a působí jako prevence jejích ztrát v budoucnu. Vitamín E má podobně intenzivní ochranné účinky a předchází poškození pleťových buněk oxidačními procesy. D-panthenol a bisabol zklidňují podráždění pleti. Obě tyto ingredience mají výrazně hojivé účinky a zároveň zvyšují podíl vody v pleti – tím ji zanechávají hladší a poddajnější. Kofein v přípravcích MasterCare je obsažen pro stimulaci cirkulace a metabolismu pleti, čímž zlepšuje absorbci dalších účinných látek. 
Vysoce efektivní je také extrakt ze semínek ibiškovce pižmového (Hibiscus abelmoschus), který podporuje hutnost a zlepšuje texturu pleti. Hedvábnému extraktu krém pleť zvláčňuje a intenzivně vyživuje.

POUŽITÍ
Abyste maximálně podpořili intenzivní účinky krému MasterCream Rose, nejprve pleť na jeho aplikaci připravte pomocí pěnové péče SkinNova SC Cellular Mousse nebo osvěžujícího séra Miracle Boost Essence, a to přímo po vyčištění. Poté do dlaní naneste malé množství krému MasterCream Rose a rovnoměrně jej rozetřete na pleť celé tváře, krku i dekoltu. Užívejte si při tom jedinečnou vůni čerstvých růží a hedvábně jemnou konzistenci krému – obojí podpoří váš pocit mimořádného hýčkání a luxusní péče při každé aplikaci.
TIP: Nezapomeňte krém pravidelně nanášet i na krk a dekolt – také tyto oblasti často trpí suchostí a nejednotným tónem.    

Mapa

Aktuality

 • MONTBLANC EXPLORER PLATINUM

  23. 8. 2023

  Objevte novou dřevitě – ambrovou vůni Montblanc Explorer Platinum, která odhaluje novou dobrodružnou tvář.

 • Matis Paris Réponse Préventive

  16. 8. 2023

  Nové duo produktů pro okamžitou hydrataci pleti.

 • NAJ OLEARI CLICK ON ME SPICY LIP PLUMPER

  2. 7. 2023

  Éra matných rtěnek už pomalu pomíjí a do módy se znovu po letech vrací touha po plných a třpytivých rtech! Objevte nové lesky na rty od italské značky Naj Oleari.

 • FURLA AUTENTICA

  23. 6. 2023

  Nová vůně Furla Autentica v sobě propojuje tradici, současnost a italské kořeny s mezinárodní vizí. 

 • Juvena SUNSATION

  14. 6. 2023

  Linie SUNSATION od švýcarské značky Juvena of Switzerland efektivně kombinuje řadu rozmanitých požadavků pleťové péče.

 • MICHAEL KORS

  31. 5. 2023

  PŘEDSTAVUJEME VŮNĚ OD ZNAČKY MICHAEL KORS!

Archív