0 Kč

PURE GOLD RADIANCE NOCTURNAL BALM

ROZJASNĚNÍ S NOVÝM DNEM DÍKY NEKONEČNÉ SÍLE NOCI

Inspirována prchavým okamžikem jasného světla za úsvitu na vrcholcích  švýcarských Alp, se značka La Prairie v roce 2021 pokusila napodobit tento kouzelný jev, a promítnout jej do pleti představením kolekce Pure Gold. V roce 2022 La Prairie objevuje další světelnou úroveň švýcarské krajiny.

Mezi majestátními pohořími a rozlehlými švýcarskými jezery existuje výjimečné místo s výhledem      na jezero Léman, kde sluneční jas dosahuje svého nejzářivějšího bodu. Je to místo, které tvoří starobylé terasovité vinice vytyčené kamennými zídkami. Po celý den tu slunce ozařuje horské masivy, a zatímco se jeho paprsky zrcadlí na povrchu jezera, a rozpalují povrch sklanatých úpatí, se sluneční energie zachycuje, a ukládá se do těchto prastarých kamenů.

Když slunce zapadne, vrcholky hor se zahalí do tmy, a krajinou se rozprostře nerušené ticho, energie ze slunečních paprsků stále hlouběji proniká do jádra horského masivu, a umožňuje tak vinné révě za nočního klidu vzkvétat. Vědci z La Prairie se tímto nočním jevem inspirovali a rozhodli se zachytit jeho podstatu. 

ZLATÁ NOČNÍ CESTA
Noc je pro pleť okamžikem, kdy může efektivně odpočívat a regenerovat. Buněčné obnovující procesy však vyžadují ke správnému fungování vysoké množství energie. Unavená pleť však tuto energii nemá, protože buněčný metabolismus, který je nezbytný pro zásobování buněk energií, je zpomalený. Pleť tak rychleji degraduje a výrazně se projevují známky stárnutí. 

La Prairie proto vyvinula produkt, který doslova rozproudí energii  v oslabené pleti ve dvou krocích.
V prvním kroku Pure Gold Radiance Nocturnal Balm do pleti doplní vysoce účinné látky, které jsou extrémně bohaté na živiny. Poté, exkluzivní difuzní systém Pure Gold od La Prairie nastartuje přeměnu těchto živin na energii, a to aktivací takzvaných energetických senzorů, které napomáhají správnému fungování regeneračních procesů v pleti.

Difuzní systém Pure Gold působí na pleť  ve třech fázích. Na začátku se zlaté částečky usadí na povrchu pokožky a pleť okamžitě projasní. Poté zažne do pleti propouštět obnovující aktivní složky, a to peptidy a polyfenoly. Nakonec celý proces uzavírá postupné uvolňování aktivních látek těchto dvou složek ze submikronových částic zlata, které pronikají  hluboko do pleti, a podporují její obnovu. Noc za nocí je pleť více obnovená, rozjasněná a restrukturalizovaná. 

Všechny produkty La Prairie jsou výsledkem švýcarského buněčného výzkumu s devadesáti letou tradicí. Pure Gold Radiance Nocturnal Balm je obohacen o exkluzivní buněčný komplex La Prairie, aktivní složku, která navrací pleťovým buňkám nový život a energii.

UNIKÁTNÍ PRVEK
Značka La Prairie se při tvorbě řady Pure Gold nechala inspirovat starověkými obřady, a  proto je součástí balení unikátní prvek v podobě masážního kamene vyrobeného z jediného kusu sochařského mramoru.
V prvním kroku se po vyčištění a tonizaci nanese na pleť sérum Pure Gold Radiance Concentrate nebo malé množství Pure Gold Radiance Nocturnal Balm v případě, že zákazník nepoužívá sérum. Následuje série speciálně koncipovaných masážních tahů s použitím chladivého masážního kamene, které stimulují mikrocirkulaci krve v pleti a lymfatický tok. Napomáhají také volnému pohybu energie, výměně živin a kyslíku v pokožce, zvyšují lymfatickou drenáž, a zklidňují obličejové svaly.

NOČNÍ RITUÁL Z RYZÍHO ZLATA
Po provedení rituálu s masážním kamenem se aplikuje oční krém Pure Gold Radiance Eye Cream. Zlatým vrcholem Pure Gold večerního rituálu je nanesení nočního balzámu Pure Gold Radiance Nocturnal Balm. Jeho bohaté složení v barvě šampaňského, inspirované zářivým úsvitem, poskytne pleti ten nejvyšší komfort. Charakteristická vůně kolekce Pure Gold umocňuje oslnivý zážitek z celého rituálu, jehož výsledkem je dokonale obnovená, rozjasněná, a energií nabitá pleť.  

NADČASOVÝ PŘÍSTUP KE KRÁSE 
Vize luxusu značky La Prairie je její vlastní identitou. Je to luxus, který je nejen vrcholem řemeslné zručnosti, ale zakládá si také na kulturním dědictví. La Prairie přijímá svou odpovědnost za to, aby byl svět lepší a krásnější. La Prairie, vedená láskou k životnímu prostředí svého rodiště a vděčná za inspiraci, kterou jí poskytuje, je dlouhodobým patronem Glaciologické sekce na přední světové univerzitě ETH v Curychu, s pomocí které uplatňuje vizi svého závazku, podporovat výzkum ledovců, který je prováděn  na první vědecké univerzitě v Kontinentální Evropě.

La Prairie pokračuje ve své cestě k udržitelnosti životního prostředí i tím, že nabízí tuto novinku v podobě náhradní náplně, stejně jako u předešlých produktů kolekce Pure Gold. Pouzdro a uzávěr z broušeného kovu jsou navrženy tak, aby je bylo možné uchovávat po neomezenou dobu. Pouze křehké skleněné lahvičky obsahující samotný produkt jsou po spotřebování balzámu určeny k výměně za nové. Posuvné víčko klouže v oblouku jako trajektorie slunce a odhaluje v něm uložený kámen Nocturnal Massage Stone ze třpitícího se mramoru.

CESTA ZA ÚSVITEM
La Prairie spolupracuje  s umělkyní Carlou Chan, která se narodila v Hongkongu. Spolupráce započala již při příležitosti uvedení kolekce Pure Gold, kdy umělkyně strávila týden mezi švýcarskými vrcholy na chatě Monte Rosa. 

Jako umělkyně, která se zabývá vlivem člověka na přírodu a její ochranou, byla Carla Chan pozvána na uměleckou rezidenci v La Becque v Montreux, aby zachytila ranní záři, která vystupuje z noční horské krajiny, jenž se kaskádovitě svažuje k břehům nejznámějšího švýcarského jezera. Na tomto jedinečném místě, vytvořila Carla Chan emotivní dílo pro La Prairie, inspirované přírodou a povznesené jejím tvůrčím pohledem. V intimitě svého rezidenčního ateliéru, čerpající inspiraci ze svého pobytu ve Švýcarsku, vytvořila dílo zachycující jedinečnou atmosféru tohoto jedinečného místa.

Výsledkem její práce je expozice s názvem “Through the Fields of Dawn”, která kombinuje digitální média, technologie rozšířené reality, a kamenné sochařské prvky. Expozice byla představena na Art Basel Hong Kong v březnu 2022 v Tai Kwun, ikonickém hongkongském centru pro kulturní dědictví a umění - jako součást poslání La Prairie, s cílem podporovat uměleckou a kulturní tvorbu. Po této výstavě bude dílo Carly Chan představeno v květnu v La Prairie Lounge na veletrhu Frieze New York.
Tato nejnovější spolupráce současně upevňuje trvalou podporu společnosti La Prairie umělkyním z různých kultur, perspektiv a uměleckých přístupů.

Mapa

Aktuality

 • Emanuel Ungaro COSMIC

  29. 5. 2024

  Emanuel Ungaro představuje novou vůni EMANUEL UNGARO COSMIC, jež odhaluje zcela nový vonný vesmír – smyslný parfém vytvořený pro ženy.

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

Archív