0 Kč

Les Fleurs de Lanvin

NOVINKA Sweet Jasmine Eau de Toilette obohatí kolekci Les Fleurs de Lanvin

Značka Lanvin zbožňuje vyprávění příběhů prostřednictvím vůní, které vzdávají hold přírodě a podněcují Vaše představy o tom, co se skrývá za horizontem.
Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin uvedená v roce 2022, vyzařuje optimismus a delikátnost skrze tři poetické vonné kytice v jemných pastelových barvách. Vezme Vás na procházku do samotného srdce snového přírodního světa, v němž něžné a mysl zklidňující květiny symbolizují rozkvétající život.
Tyto moderní kreace staví na tradicích značky, které však přetvářejí směrem k radostné současnosti. Zvolit si parfém z kolekce Les Fleurs de Lanvin znamená nechat se zahalit do měkoučkého obláčku vůně, který vám dopřeje mimořádně intimní zážitek prostoupený dokonalou harmonií.
Po úspěchu prvních tří vůní z této kouzelné zahrady přichází kolekce Les Fleurs de Lanvin s nejnovějším přírůstkem v podobě další fantastické kytice – Sweet Jasmine.
Po romantické Water Lily, vyzývavé Blue Orchid a zářivé Sunny Magnolia je něžná vůně Sweet Jasmine oslavou jemnosti okvětích lístků jasmínu obalených ranní rosou, jejichž delikátní vůně se vznáší vzduchem na vlnách lehkého větříku. Jeho svěžest se prolíná s hřejivostí prvních slunečních paprsků, okamžitě probudí všechny smysly a nakopne tělo i mysl.
Něžný květinový buket: Sweet Jasmine
Okouzlující svěží květinově zelená vůně
V ranním, sluncem prozářeném vzduchu se vznášejí svěží zelené lístky čaje s doteky jiskřivého bergamotu. K nim se postupně přidává záplava okvětních lístků jasmínu, magnólie a pomerančového květu vytvářející neodolatelnou alchymii celé kompozice. Sladké bílé pižmo v závěru obklopuje elegantní cedrové dřevo, které dokonale podtrhuje svůdné ambrové tóny. Perfektně vyvážená směs svěžesti a jemnosti podněcující pocity svobody – ženská, elegantní a návyková. Autorem vůně je parfumér Nicolas Beaulieu.
Hlavní složky vůně:
- bergamot, akord zeleného čaje, vodní ovoce
- magnólie, jasmínový absolu, pomerančový květ
- ambra, pižmo, cedrové dřevo
Poetický flakon
Stejně jako u předešlých vůní se i design flakonu Sweet Jasmine nese v duchu art deco stylu připomínající historické designy značky.
Podoba flakonu staví na vznešené eleganci typické pro Lanvin. Křišťálově průzračné sklo, štíhlé linie a jemné hrany. Působí vznešeně a zároveň podněcuje touhu.
Logo značky je jemně gravírované ve víčku: Jeanne Lanvin a její dcera, symbol věčné a bezpodmínečné lásky.
Tato moderně pojatá poetičnost se odráží i na podobě krabičky: vzájemně se proplétající rostliny tančí společně s motýly. Pozitivně působící kombinace 
odstínů vodní zelené a růžové evokuje radostnou jemnost vonné kompozice. V designu rozkvétá okouzlující svět hravých okvětních lístků v pastelových i zářivých odstínech, znázorňujících ladnou rovnováhu této zářivé harmonie.
Lanvin Les Fleurs Sweet Jasmine, EdT 50 ml, 1160 Kč. 90 ml.

Mapa

Aktuality

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

 • NAJ OLEARI Kolekce COZY STAR

  22. 11. 2023

  NAJ OLEARI - Kolekce COZY STAR.

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

Archív