0 Kč

RÉPONSE COSMAKE-UP NUTRI-CC

Složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.  Při kontaktu s kůží se pigmenty uvolňují a přizpůsobí se odstínu pleti, takže ji dokonale sjednotí a zároveň i opticky vyhladí. Bílá barva krému se při kontaktu s pletí mění v tělovou. Bambucké máslo a makadamový olej vyživují pokožku a doplňují hydrataci. Odstín se sjednocuje a tvář je navíc účinně chráněna filtrem SPF 10 proti negativním složkám UV záření. 


KLÍČOVÉ AKTIVNÍ INGREDIENCE
Zapouzdřené pigmenty 
Zapouzdřené pigmenty využívají technologii změny odstínu. Bílé mikročástečky obsahují uvnitř barevnou bázi, která se uvolňuje v momentě vlastní aplikace na pleť.

Bambucké máslo
Přírodní látka bohatá na triglyceridy a vitamíny má regenerující a vyhlazující účinek. Na vrací pokožce hedvábnou jemnost a navíc ji i do hloubky hydratuje. 

Makadamový olej
Lehký olej, který nezanechává pocit mastnoty, je proslulý svým vyživujícím, hydratačním a zjemňujícím účinkem. Hodí se pro všechny typy pleti, včetně mimořádně citlivé. 
Sluneční filtr s ochrannou SPF 10
Sluneční bariéra na bázi organických komponentů účinně chrání pokožku před UV paprsky. 

Ověřené výsledky:
100% pokožka je sjednocená*
95% pleť je přirozeně rozjasněná*
90% tvář má mladistvě svěží vzhled*
Klíčové benefity:
Sjednocuje odstín pleti
Vyživuje
Rozjasňuje
Chrání před UV zářením
Aplikace:
Ráno naneste malé množství krému do dlaní a jemně rozetřete na celý obličej a krk, pohyb veďte od středu do stran. Aplikujte coby denní hydratační krém pro normální a smíšenou pleť nebo použijte na denní krém pro suchou pokožku.  
50 ml.

Mapa

Aktuality

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

Archív