0 Kč

RÉPONSE COSMAKE-UP NUTRI-CC

Složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.  Při kontaktu s kůží se pigmenty uvolňují a přizpůsobí se odstínu pleti, takže ji dokonale sjednotí a zároveň i opticky vyhladí. Bílá barva krému se při kontaktu s pletí mění v tělovou. Bambucké máslo a makadamový olej vyživují pokožku a doplňují hydrataci. Odstín se sjednocuje a tvář je navíc účinně chráněna filtrem SPF 10 proti negativním složkám UV záření. 


KLÍČOVÉ AKTIVNÍ INGREDIENCE
Zapouzdřené pigmenty 
Zapouzdřené pigmenty využívají technologii změny odstínu. Bílé mikročástečky obsahují uvnitř barevnou bázi, která se uvolňuje v momentě vlastní aplikace na pleť.

Bambucké máslo
Přírodní látka bohatá na triglyceridy a vitamíny má regenerující a vyhlazující účinek. Na vrací pokožce hedvábnou jemnost a navíc ji i do hloubky hydratuje. 

Makadamový olej
Lehký olej, který nezanechává pocit mastnoty, je proslulý svým vyživujícím, hydratačním a zjemňujícím účinkem. Hodí se pro všechny typy pleti, včetně mimořádně citlivé. 
Sluneční filtr s ochrannou SPF 10
Sluneční bariéra na bázi organických komponentů účinně chrání pokožku před UV paprsky. 

Ověřené výsledky:
100% pokožka je sjednocená*
95% pleť je přirozeně rozjasněná*
90% tvář má mladistvě svěží vzhled*
Klíčové benefity:
Sjednocuje odstín pleti
Vyživuje
Rozjasňuje
Chrání před UV zářením
Aplikace:
Ráno naneste malé množství krému do dlaní a jemně rozetřete na celý obličej a krk, pohyb veďte od středu do stran. Aplikujte coby denní hydratační krém pro normální a smíšenou pleť nebo použijte na denní krém pro suchou pokožku.  
50 ml.

Mapa

Aktuality

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

 • TRUSSARDI RUBY RED

  4. 10. 2023

  PARFÉM PRO MODERNÍ VÁŠNIVÉ ŽENY - TRUSSARDI RUBY RED

 • Les Fleurs de Lanvin

  27. 9. 2023

  Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin inspiruje k úniku z ruchu velkoměsta do přírody. Nová něžná kytice Sweet Jasmine má zelená květinová vůně, která Vás osvěží a zaujme.

 • DKNY BE DELICIOUS ORCHAD STREET

  24. 9. 2023

  DKNY Be Delicious Orchard St je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části Now Yorku – pokrokové a zároveň věrné svým historickým kořenům. Tato oblast města má pověst, že je vždy „napřed“. 

 • BVLGARI OMNIA

  21. 9. 2023

  Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.

Archív