0 Kč

RÉPONSE SOLEIL

Pobyt na slunci dokáže nastartovat pocit radosti, dodává nám nezbytný vitamín D, ale v případě nedostatečné ochrany se může stát i viníkem velkých zdravotních problémů. Až v 70 % případů rakoviny kůže jsou důsledkem nedostatečné ochrany před UVA/UVB zářením. Jen za posledních deset let se výskyt melanomu kůže zdvojnásobil. 
Málokdo si ale uvědomuje, že nejde jen o důsledek jednorázového vystavení se slunečním paprskům. Vliv UVA záření je kumulativní, což znamená, že naše „drobné hříchy“ při slunění se nám časem mohou nastřádat do velkého zdravotního problému. Proto nelze podceňovat ani krátkodobé pobyty na slunci a pokaždé se vyplatí myslet na účinnou ochranu.
Jak na dokonalé opálení?
Pokud chcete docílit opravdu perfektního výsledku, radí MATIS Paris při slunění dodržet určitý postup – a to nejen před, ale i při a po slunění:
1.    Pokožku svého těla šetrně exfoliujte a odstraňte z povrchu všechny odumřelé kožní buňky
2.    Poskytněte své pleti ochranu před UVA/UVB – a to jak obličeji, tak i celému tělu
3.    Zklidněte pleť po vystavení slunci
4.    Nepodceňte hloubkovou výživu a hydrataci
5.    Efekt opálení můžete udržet i dlouho po samotném slunění

MATIS Paris vyvíjí na základě nejnovějších vědeckých poznatků nejlepší možnou ochranu před negativními vlivy slunečního záření tak, aby se pro nás jeho paprsky staly jen příjemným společníkem, a nikoliv hrozbou.  
Klíčovou ingrediencí produktů je ANTILEUKIN 6®, který chrání buněčnou DNA před únikem volných radikálů z UV záření. Působí přímo v jádru buňky a podporuje účinky slunečních filtrů       na povrchu kůže. Tvoří jej přírodní složka získaná ze zlaté řasy laminaria ochroleuce, která dokáže odolat intenzivnímu slunečnímu záření, a zároveň zaručuje prevenci proti předčasnému stárnutí pokožky. Výsledkem je ucelená řada přípravků na opalování a po opalování, která vyhovuje nejpřísnějším evropským i světovým normám. 

SUN PROTECTION CREAM SPF 30 


opalovací krém na obličej proti předčasnému stárnutí pleti
Mimořádně účinná ochranná formule s UVA a UVB filtry posílená o Antileukin 6®, který chrání buněčnou DNA. Ochranný krém SUN PROTECTION CREAM SPF 30 pomáhá efektivně bojovat proti nežádoucím výsledkům opalování (spáleninám, předčasnému stárnutí). Výsledkem je zdravě opálená a krásná pokožka. 
Aplikace: nanesete krém rovnoměrně v dostatečném množství (cca jako na čajovou lžičku) na obličej a krk. Často po dobu slunění opakujte. Nezůstávejte na slunci zbytečně dlouho, ani pokud se chráníte opalovacími přípravky. Nevystavujte nemluvňata ani malé děti přímému slunečnímu záření. Dlouhodobé slunění bez ochrany může mít negativní vliv na vaše zdraví.
Výsledky testování:
Příjemná textura: 90 %*
Přípravek se dobře roztírá a rychle vstřebává: 90 %*
Krém nezanechává lepkavý pocit na kůži: 95%*
Příjemná vůně: 95 %*
Pokožka je dobře chráněna před negativními vlivy slunečního záření: 100%*
Pleť je hydratovaná a klidná: 100 %*
*Výsledky testů 21 dobrovolníků (17 žen a 4 mužů) na základě dermatologické kontroly po 4 týdnech pravidelné aplikace 
50 ml 

SUN PROTECTION CREAM SPF 50 


opalovací krém na obličej proti předčasnému proti stárnutí
Maximálně účinná ochranná formule s UVA a UVB filtry posílená o Antileukin 6®, který chrání buněčnou DNA. Ochranný krém SUN PROTECTION CREAM SPF 50 napomáhá efektivně bojovat proti nežádoucím výsledkům slunění (spáleninám, předčasnému stárnutí, atd.). Odměnou je zdravě opálená pokožka bez podráždění a stop předčasného stárnutí. 
Aplikace: nanesete krém rovnoměrně v dostatečném množství (cca jako na čajovou lžičku) na obličej a krk. Často po dobu slunění opakujte. Nezůstávejte na slunci zbytečně dlouho, ani pokud se chráníte opalovacími přípravky. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunečnímu záření. Dlouhodobé slunění bez ochrany může mít negativní vliv na vaše zdraví.
50 ml 

SUN PROTECTION MILK SPF 30 
opalovací tělové mléko proti předčasnému stárnutí
Vysoce efektivní ochranná formule s UVA a UVB filtry posílená o Antileukin 6®, který chrání buněčnou DNA. Ochranné mléko SUN PROTECTION MILK SPF 30 účinně bojovat proti nežádoucím výsledkům slunění (spáleninám, předčasnému stárnutí, atd.). Výsledkem zdravě opálený vzhled, bez známek stárnutí. 
Aplikace: nanesete opalovací mléko rovnoměrně v dostatečném množství (cca o objemu 6 čajových lžiček) na celé tělo mimo obličej. Často po dobu slunění opakujte, zvlášť po koupání nebo při pocení. Nezůstávejte na slunci zbytečně dlouho, ani pokud se chráníte opalovacími přípravky. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunečnímu záření. Dlouhodobé slunění bez ochrany může mít negativní vliv na vaše zdraví.
200 ml        1 080 Kč

AFTER SUN SOOTHING MILK 


mléko po opalování na obličej i tělo
Tělové mléko pro celkové zklidnění pokožky po slunění AFTER SUN SOOTHING MILK intenzivně tlumí veškeré nežádoucí projevy po slunění, mimoto zjemňuje, vyživuje a bohatě hydratuje. Obsahuje bambucké máslo a výtažek z divokého manga pro bohatou výživu a hydrataci. Extrakt z leknínu zklidňuje a zároveň napomáhá preventivně proti předčasnému stárnutí. Pokožka vypadá zdravě a zároveň krásně opáleně. 
Výsledky testování:
Příjemná textura: 90 %*
Pokožka je jemná, hydratovaná a vyživená: 100 %*
Pleť je dobře regenerovaná a působí zdravým dojmem: 96 %*
Efekt opálení zůstává, nebledne: 91 %*
*Výsledky testů 23 dobrovolnic na základě dermatologické kontroly po 4 týdnech pravidelné aplikace 

Aplikace: naneste po opalování na celý obličej i tělo, vyhněte se jen očnímu okolí. 

200 ml

Mapa

Aktuality

 • JUVENA MASTERCREAM ROSE

  4. 10. 2022

  Nový všestranný krém na den i noc představuje novou zbraň v boji proti stárnutí. 

 • VERSACE DYLAN PURPLE

  4. 10. 2022

  Tato vůně je pozvánkou na výlet k moři. Svěží, ovocný a návykový úvod je poctou neodolatelným italským zmrzlinám a také jejímu ikonickému ovoci – citrusu.

 • Marlies Möller Lamellar Repair Essence

  29. 8. 2022

  SOS kondicioner, s viditelným účinkem do 9 sekund!

 • Laura Biagiotti Forever Gold For Her

  29. 8. 2022

  Nová vůně je určena pro půvabnou, svůdnou a charismatickou ženu s výraznou osobností, s kontrastem mezi vnitřní sílou a ryzí ženskostí.

 • Dsquared2 Wood Original

  29. 8. 2022

  Wood Original, nová pánská vůně od Dsquared2, vychází ze základních charakteristik dřeva – silného a robustního materiálu s komplexní strukturou, díky níž je unikátní a nenapodobitelná.

 • Lanvin Éclat D'Arpege Mon Éclat

  29. 8. 2022

  Lanvin Éclat D'Arpege Mon Éclat - něžně prozářená ovocně – jasmínová kytice uvázaná pro všechny milovnice života.

Archív