0 Kč

Krém, který vytváří skutečnou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku vyživuje, zklidňuje a harmonizuje. Odolává dešti i sněhu a brání zdraví a krásu vašeho obličeje. 
Jedná se o koncept péče 2-v-1, protože jej lze použít jako ochranný denní krém nebo během zimy nebo 1 – 2x týdně jako masku pro velmi suchou pleť. 
Receptura byla navržena tak, aby poskytovala maximum komfortu bez lesklého filmu na pokožce.  Hodí se pro jakýkoliv typ pleti, zvlášť pak pro citlivou a suchou pokožku s reakcí na zimní nebo větrné počasí. 
Dermatologicky testovaný.

KLÍČOVÉ AKTIVNÍ  INGREDIENCE
Výtažek ze smilu italského 
Smil je díky své odolnosti a schopnosti přizpůsobit se i nejnevlídnějším klimatickým podmínkám neocenitelným pomocníkem pleti. Stimuluje tvorbu molekul pro uvolnění ß-endorfinů. Chrání pokožku před vnějšími vlivy a zklidňuje ji. 

Bambucké máslo
Máslo bohaté na triglyceridy a vitamíny přispívá k regeneraci a zjemnění pleti. Propůjčuje pokožce hebkost a hloubkově ji hydratuje.

Aplikace:
Naneste ráno a večer na tvář a krk po aplikaci Sensiflora-Serum. 
Tipy: pokud použijete silnější vrstvu krému, účinkuje jako maska. Naneste jednou či dvakrát týdně, nechte 15 minut působit, a poté opláchněte zbytky vlažnou vodou.

Mapa

Aktuality

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

 • NAJ OLEARI Kolekce COZY STAR

  22. 11. 2023

  NAJ OLEARI - Kolekce COZY STAR.

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

Archív