0 Kč

Krém, který vytváří skutečnou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku vyživuje, zklidňuje a harmonizuje. Odolává dešti i sněhu a brání zdraví a krásu vašeho obličeje. 
Jedná se o koncept péče 2-v-1, protože jej lze použít jako ochranný denní krém nebo během zimy nebo 1 – 2x týdně jako masku pro velmi suchou pleť. 
Receptura byla navržena tak, aby poskytovala maximum komfortu bez lesklého filmu na pokožce.  Hodí se pro jakýkoliv typ pleti, zvlášť pak pro citlivou a suchou pokožku s reakcí na zimní nebo větrné počasí. 
Dermatologicky testovaný.

KLÍČOVÉ AKTIVNÍ  INGREDIENCE
Výtažek ze smilu italského 
Smil je díky své odolnosti a schopnosti přizpůsobit se i nejnevlídnějším klimatickým podmínkám neocenitelným pomocníkem pleti. Stimuluje tvorbu molekul pro uvolnění ß-endorfinů. Chrání pokožku před vnějšími vlivy a zklidňuje ji. 

Bambucké máslo
Máslo bohaté na triglyceridy a vitamíny přispívá k regeneraci a zjemnění pleti. Propůjčuje pokožce hebkost a hloubkově ji hydratuje.

Aplikace:
Naneste ráno a večer na tvář a krk po aplikaci Sensiflora-Serum. 
Tipy: pokud použijete silnější vrstvu krému, účinkuje jako maska. Naneste jednou či dvakrát týdně, nechte 15 minut působit, a poté opláchněte zbytky vlažnou vodou.

Mapa

Aktuality

 • Emanuel Ungaro COSMIC

  29. 5. 2024

  Emanuel Ungaro představuje novou vůni EMANUEL UNGARO COSMIC, jež odhaluje zcela nový vonný vesmír – smyslný parfém vytvořený pro ženy.

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

Archív