0 Kč

PŘEDSTAVUJEME VŮNĚ OD ZNAČKY MICHAEL KORS

GORGEOUS!


„Celý život jsem byl obklopen silnými ženami. Všechno, co dělám, je oslavou žen a Gorgeous! je vyvrcholením všeho, co miluji na sebevědomé ženské duši." - Michael Kors
Gorgeous! je výjimečná, nekonvenční a naprosto autentická. Je to odvážná květinově-dřevitá vůně, která je neokázalou kombinací optimismu a oslavy sebe sama. Dodává sílu a stane se vaší každodenní afirmací. 

SLOŽENÍ VŮNĚ
Vůni Gorgeous! z dílny mistrů parfumérů Sophie Labbe, Laurenta Le Guernece a Nicolase Beaulieua, tvoří ty nejlepší ingredience a přírodou inspirované inovativní technologie.
HLAVA: Růžový pepř, bergamotový olej, mandarinkový olej
ZÁKLAD: Jasmín, tuberóza, ylang, pomerančový květ
SRDCE: Kašmírové dřevo, cedrové dřevo, semišový akord, tonka
Jiskřivý růžový pepř a osvěžující výbuch pikantního bergamotu a mandarinkového oleje oslní všechny moderní ženy. Bílé květiny rozkvétají do opojného tabákového akordu, který představuje jejich sílu. V závěru se zvedá závoj z kašmírového dřeva a krémové tonka fazole. 

DESIGN FLAKONU
Lahvička Gorgeous! z broušeného skla a růžového zlata je oslavou síly a ženskosti a připomíná odvážné módní střihy kolekce Michael Kors. Kontrastní černý uzávěr odhaluje skryté poselství každodenní afirmace. 

WONDERLUST


„Wonderlust je nekonečná touha po dobrodružství, romantice a objevování," říká Michael Kors. 
Vůně je pro ženy, které rády objevují, jsou vášnivé, důvěřují samy sobě a následují svá srdce. Je podmanivá a sebevědomá. Je hluboce romantická, inspirovaná vzrušujícím pocitem z neznáma. Wonderlust evokuje život, v němž udává tón krása, impulzivita a smyslnost. Je to jantarová gurmánská vůně, která zachycuje nekonečnou touhu po dobrodružství. 


SLOŽENÍ VŮNĚ
HLAVA: mandlové mléko, italský bergamot, sicilská mandarinka, růžový pepř
SRDCE: květy hvozdíku, jasmín Grandiflorum Absolute, jasmín Sambac Absolute, heliotrop
ZÁKLAD: santalové dřevo, kašmír

Směs luxusních květin smíchaných s lahodně kořeněnými tóny udává vás během okamžiku zavede do dalekých exotických destinací. Parfémovaná voda, která se skládá z vysoké koncentrace esencí, je vůní každodenní únik, která ve vás podnítí nekonečnou touhu po objevování. Vůně začíná svěžestí italského bergamotu a dráždivým nádechem tónů růžového pepře, který uhlazuje rafinovanou gurmánskou vůní mandlového mléka. Z podmanivého srdce parfému rozkvétají zářivé květiny. Exotický a krémový závěr z benzoinu siam, santalového dřeva ze Srí Lanky a kašmírového dřeva dotváří tuto opojnou esenci.
FLAKON VŮNĚ
Zářivou lahvičku vůně Michael Kors Wonderlust lemují elegantní křivky. Vrchní část flakonu a jeho uzávěr zdobí zlatý akcent, který vystihuje jeho jedinečný styl.

O MÓDNÍM DOMĚ MICHAEL KORS 
Michael Kors je světově proslulý a oceňovaný návrhář luxusních doplňků a konfekce. V současné době vyrábí stejnojmenná společnost, založená v roce 1981, řadu produktů pod značkou Michael Kors. (MICHAEL Michael Kors a Michael Kors Men, která nabízí řadu doplňků, konfekce, obuvi, hodinky a kompletní řadu parfémů). Prodejny Michael Kors jsou provozovány v nejprestižnějších městech světa. Kromě toho Michael Kors prodává v Severní Americe, Evropě a Asii, kde zákazníkům nabízejí jedinečný zážitek z nakupování. 

Mapa

Aktuality

 • Les Fleurs de Lanvin

  27. 9. 2023

  Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin inspiruje k úniku z ruchu velkoměsta do přírody. Nová něžná kytice Sweet Jasmine má zelená květinová vůně, která Vás osvěží a zaujme.

 • DKNY BE DELICIOUS ORCHAD STREET

  24. 9. 2023

  DKNY Be Delicious Orchard St je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části Now Yorku – pokrokové a zároveň věrné svým historickým kořenům. Tato oblast města má pověst, že je vždy „napřed“. 

 • BVLGARI OMNIA

  21. 9. 2023

  Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.

 • MONTBLANC EXPLORER PLATINUM

  23. 8. 2023

  Objevte novou dřevitě – ambrovou vůni Montblanc Explorer Platinum, která odhaluje novou dobrodružnou tvář.

 • Matis Paris Réponse Préventive

  16. 8. 2023

  Nové duo produktů pro okamžitou hydrataci pleti.

 • NAJ OLEARI CLICK ON ME SPICY LIP PLUMPER

  2. 7. 2023

  Éra matných rtěnek už pomalu pomíjí a do módy se znovu po letech vrací touha po plných a třpytivých rtech! Objevte nové lesky na rty od italské značky Naj Oleari.

Archív