0 Kč

MONTBLANC EXPLORER PLATINUM
Dobrodružná výprava k novým zážitkům

Nejnovější přírůstek linie Explorer, jednoho z pilířů značky Montblanc, vůně Explorer Platinum představuje nové podoby objevitelské duše.

S novou pánskou vůní Montblanc Explorer Platinum neexistují hranice. Vůně vás bude vybízet k novým zážitkům a vydání se na cestu za nevšedními dobrodružstvími. 
Výprava pro objevitele nikdy nekončí. Vždy jsou tu nové obzory k poznávání, nové limity, které se dají posunovat, a nové výšiny ke zdolávání. Montblanc Explorer vyjadřuje esenci neutuchající touhy PO objevování nových obzorů, které přitahují všechny opravdové dobrodruhy. 

Montblanc Explorer nabízí odvážlivcům další příležitost pokořit vlastní hranice. Stejně jako objevitel vyslyší volání divočiny a vydá se na další cestu do neznáma, příběh vůní Explorer jej vede k novým výšinám s novinkou Montblanc Explorer Platinum. Nejnovější přírůstek kolekce Explorer zachycuje vzrušení a krásu výpravy do rostoucích nadmořských výšek prostřednictvím energické dřevité vůně a působivého designu flakonu. Cesta na vrchol je náročná a nepředvídatelná, ale zároveň vzrušující a inspirující.

Vůně vypráví příběh dechberoucího setkání člověka a horského masivu. Vůně Platinum má kořeny v samotném základu značky Montblanc a jejího spojení s horami. Nese jméno nejvyššího evropského vrcholu a její produkty v sobě nesou majestátní krásu horských vrcholků pokrytých věčným ledem. Inspiruje nebojácné k dosahování nemožného.

Voňavé dobrodružství stoupající do nových výšin

Vůně Platinum odkrývá novou podobu rodiny Montblanc Explorer pomocí moderních dřevitých tónů a evokuje tak výstup odvážného muže k vrcholům hor. Olfaktivní dobrodružství vytvořené triem renomovaných parfumérů – Brunem Jovanovicem, Nathalií Lorsonovou a Fabricem Pellegrinem – ztělesňuje nezdolnou sílu skály a odvážnou a rafinovanou maskulinitu. Nezaměnitelná vůně je postavená na ušlechtilých dřevinách, které oživují energické závany cypřiše společně s akordem mrazivě svěžího vzduchu.

Nová Eau de Parfum vás hned v úvodu vtáhne do živé hry jiskřivých zelených tónů grapefruitu, fialkových listů a šalvěje. Na intenzitě jim přidávají vzdušné tóny, které napodobují průzračnou svěžest ledových krystalků. Výrazné spojení aljašského cedrového dřeva a elegantního ambrového akordu vytváří dojem bohaté dřevitosti obohacené zářivými nuancemi mechu a pižmově dřevitými akordy, které v závěru dodávají vůni plnost.

Flakon inspirovaný výbavou dobrodruhů 

Značka Montblanc je synonymem objevitelského ducha. Její luxusní hodinky už mnoho let doprovázejí ty nejodvážnější dobrodruhy na jejich expedicích. Design nového flakonu je inspirován ikonickými hodinkami Montblanc 1858 Geosphere - vzdává hold horolezecké výzvě Seven Summits (Koruna planety), jejímž cílem je pokoření nejvyšších vrcholů všech sedmi světových kontinentů. Skleněná lahvička je chráněna výrazným safiánovým stříbrným obalem, který připomíná kovový náramek hodinek. Flakon je kompletován ručně přímo v kožedělné dílně značky ve Florencii a zdobí ho ikonická hvězda Montblanc pocházející z manufaktury v Hamburku. Díky ochrannému obalu je vůně skvělým společníkem i na dobrodružných cestách – 30 ml balení je pro tyto účely naprosto ideální. Emblém Montblanc dal podobu také kovovému uzávěru, jež podtrhuje mužnou eleganci celého designu. Stříbrná krabička je rovněž zdobená typickým safiánovým vzorem. Nápis Explorer rámují silné černé linky podtrhující výrazný vzhled nového přírůstku linie Explorer.

Dechberoucí setkání s majestátností hor v nové kampani

Vizuál kampaně k nové vůni vytvořil fotograf Mathieu César. Zachycuje úžas pramenící z bezprostředního prožitku síly přírody a krásy zasněžených vrcholků zalitých sluncem, které se tyčí nad flakonem vůně. Kampaň natočená v italských Dolomitech a v muzeu Reinholda Messnera na Kronplatzu zobrazuje dobrodruha uchváceného krásou horské krajiny a vzrušující divokou přírodou, která jej obklopuje.

Žádné jiné místo neukazuje střet člověka s horami tak podmanivým způsobem jako Messnerovo museum věnované tradici horolezectví. Nabízí jedinečné pohledy na působivé horské stěny Dolomitů a Alp. Je místem, kde se futuristická architektura Zahy Hadid střetává s majestátností horských vrcholů. Model vůní Explorer a hrdina reklamního spotu Rein Langeveld dokonale zosobňuje mantru Montblanc: Co tě posouvá vpřed, to tě utváří. Hnán nádherou horské přírody kolem něj touží jít stále dál a stále výš.

Montblanc Explorer Platinum EdP 30 ml, EdP 60 ml, 100 ml.

K dostání ve vybraných parfumeriích.

Mapa

Aktuality

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

 • NAJ OLEARI Kolekce COZY STAR

  22. 11. 2023

  NAJ OLEARI - Kolekce COZY STAR.

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

Archív