0 Kč

Přivítejte novou legendu: Montblanc Legend Red

Populární vůně Montblanc Legend se na oslavu svých 10. narozenin obléká do červené.

Legendy – to jsou velkolepé příběhy zvěčněné inkoustem na papíře pro budoucí generace, pro jejich inspiraci. Přesně takový je příběh Montblanc, pionýrské a vizionářské značky, která přepsala pravidla kultury psaní a kvalitního řemesla tím, že pro své produkty vždy využívala vzrušující inovace a ikonické designové zpracování. Tím se vyznačuje i jeden z nejvíce ikonických psacích nástrojů – pero Montblanc Meisterstück. Vynalézavost, imaginace a odhodlanost jsou nezpochybnitelnými kvalitami, na nichž stojí legendární status této nepřehlédnutelné ikony známé po celém světě. Tyto vlastnosti inspirují i některé jednotlivce, kteří díky nim zanechají ve světě svou vlastní výraznou stopu, napíšou svou vlastní legendu.
Před 10 lety Montblanc zhmotnil tento smysl pro cílevědomost, důvěru v sebe a přesvědčení o vlastních schopnostech do výrazného, mužného parfému. Nyní se vůně Montblanc Legend vrací v nové podobě, odvážnější a odhodlanější než kdykoliv předtím.

Nová kapitola: Návrat Legendy, tentokrát v rudé barvě

Žádná barva nemá větší intenzitu než červená. Vizuálně výrazná a vždy úchvatná, zařadí-li ji muž do svého šatníku, dodá mu atraktivitu, sebevědomí, vitalitu a sílu. Troufalá a nepřehlédnutelná rudá barva je také součástí dědictví Montblanc, objevila se již u jednoho z prvních inovativních výrobků značky, legendárního plnícího pera „Rouge et Noir“ z roku 1906.
Od té doby se stala nevysychajícím zdrojem inspirace, jednou z rozpoznávacích barev značky Montblanc v různých kolekcích v průběhu let od psacích potřeb, přes kožené doplňky a nyní s uvedením novinky Montblanc Legend Red i v parfémech.

Noste jej hrdě: Legenda se zhmotňuje v originálním olfaktivním manifestu Montblanc

Rudá je symbolem tolika různých emocí a vlastností. Její nejednoznačnost je tak fascinující a přitažlivá, takže byla předurčena stát se inspirací pro parfém stvořený duem mistrů Anne Flippo a Nicolasem Baulieu, jimž se podařilo zachytit její komplexnost a mužnou intenzitu. Rudá záplava začíná šťavnatou svěžestí červeného pomeranče a řízného grapefruitu spojených do pikantního kontrastu s kardamomem. Kombinace šalvěje, cedrového dřeva a jalovcových bobulí odívá citrusovou svěžest do interesantního aromatického hávu, podtrženého magnetickou přitažlivostí mahagonu, cedru z Atlasu a doteku fazolí Tonka, které dodávají vůni Legend Red krémovou smyslnost.
Máme tu charismatický dřevitý parfém, svěží a zároveň intenzivní, troufalý a zároveň citlivý, zbrusu nový olfaktivní zážitek navozující vzrušení z rychlosti, díky němuž začne rychleji tlouct i Vaše srdce.
Cedrové dřevo, šalvěj a Tonka boby používané při výrobě dodává společnost LMR, která spolupracuje s místními farmáři na celém světě a získává od nich čisté, přírodní a obnovitelné ingredience se striktním důrazem na komplexní transparentnost a podporu enviromentálního přístupu, udržitelného rozvoje a lokálních komunit. Vůně navíc neobsahuje žádné složky živočišného původu a při její výrobě je používán přirozeně derivovaný alkohol.


Elegantní design legendárního flakonu Montblanc

S puncem všech charakteristických znaků značky Montblanc, původní design flakonu se stal stejně legendární jako sám parfém. Svým zaobleným, čistým tvarem a smyslnou jemností odkazuje k původnímu zážitku psaní ikonickým perem Montblanc Meisterstück, včetně nezaměnitelného lakovaného povrchu. V jeho nové podobě mu intenzivní červený lak v kontrastu se stříbrným hrdlem a uzávěrem dodává elegantní, šik a moderní vzhled. Nepostradatelný úlovek v každé poličce s pánskými vůněmi, uzávěr flakonu je ozdoben logem Montblanc vyvedeným v černé barvě, zrcadlícím bílé logo na krabičce. Tři „prsteny“ na uzávěru odkazují rámování pera Meisterstück 149, slavné dekorované limitované edici. A díky svému legendárnímu statusu nepotřebuje parfém žádné označení. Součástí závazku značky Montblanc k udržitelnosti a maximální transparentnosti je i krabička vyrobená z certifikovaných obnovitelných zdrojů.

Legendární tvář legendárního parfému

Britský model Simon Clark je tváří vůně již celou dekádu, jeho černobílá fotografie od Petera Lindbergha potvrzuje sílu a nadčasovou kvalitu tohoto ikonického parfému. Mužnost, klid a elegance vyzařující  ze Simona uvádějí další kapitolu Montblanc Legend s autenticitou a sebejistotou.


O značce Montblanc
Je synonymem výjimečnosti a dokonalého řemeslného zpracování, posouvá hranice inovativnosti již od první revoluce v kultuře psaní, již Montblanc odstartoval v roce 1906. Vynalézavost a imaginace jsou nepřetržitou hnací silou značky až do dneška, důraz na perfektní zpracování šíří přes všechny kategorie portfolia: luxusní psací potřeby, hodinky, kožené zboží, nové technologie i doplňky. S odkazem na svou misi vyrábět dokonalé průvodce životem, jež se rodí ze smělých myšlenek a odborného zpracování řemeslníky – umělci pracujícími pro značku, ikonická hvězda Montblanc je nezpochybnitelnou pečetí kvality, funkčnosti a vyjádřením sofistikovaného stylu. Věrný svým kořenům vzešlým z kultury ručního psaní pokračuje Montblanc v prosazování svých kulturních závazků po celém světě prostřednictvím partonů podporujících rozvoj umění a stejně tak i širokou řadou aktivit na poli umění i kultury.

Mapa

Aktuality

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

Archív