0 Kč

V roce 2020 značka Montblanc vkročila do nové vzrušující kapitoly dámských vůní Montblanc Signature. Ženy tak našly způsob, jak vyjádřit samy sebe a svůj výjimečný charakter. Název vůně, zakotvený v dědictví výroby psacích potřeb Montblanc, byl připomínkou toho, že jen málo věcí je více osobitějších, jedinečnějších a výraznějších, než jejich podpis. Pero v ruce a inkoust na papíře je trvalým otiskem ženské osobnosti a identity.

Montblanc Signature Absolue: psaní nové voňavé kapitoly
Cesta Montblanc Signature v roce 2023 pokračuje uvedením novinky Montblanc Signature Absolue. Je jiskřivá, zářivá a intenzivní. Vůně dává ženě nový způsob, jak ukázat svůj charakter, vyjadřuje touhu žít podle svých zásad, a zve další, aby následovali neodolatelnou stopu, kterou za sebou zanechává.

KOMPOZICE VŮNĚ 
Vůně se otevírá bohatými ovocnými akordy mandarinky a hrušky Williams, smíchané s růžovým pepřem, které odhalují jiskřivou ženskost. Srdce vůně se otevře jako zářivá a opulentní kytice tuberóz, doplněná o akordy exotické ylang ylang. Gurmánský charakter fazolí tonka se setkává s dřevitými tóny cedrového dřeva a dodává Signature Absolue lahodnou intenzitu, doplněnou smyslností zlatého jantaru. 
Tuberóza, ylang a fazole tonka ingredience pocházejí od LMR, společnosti, která spolupracuje s lokálními výrobci po celém světě na získávání čistých, přírodních a udržitelných ingrediencí s přísným étosem naprosté transparentnosti, a zároveň podporuje environmentální management, udržitelný rozvoj a místní komunity.

BRILANTNOST A ZÁŘIVOST ZLATÉHO FLAKONU VŮNĚ
Zářivá a jasná vůně Signature Absolue čerpá z dalšího důležitého prvku z dědictví Montblanc, a to zlata. Hrot, který je duší ikonických psacích potřeb Montblanc, je ručně vyráběný právě z tohoto vzácného kovu. Je to tento jemný detail, jež inspiroval parfuméry k navržení nové zářivé kompozice, evokující dokonalost tohoto rafinovaného zlatého detailu, který je nadčasově spjatý se značkou.
Skrz fasetované sklo flakonu vyzařuje parfémová voda podobná zlatu. Znak na čepici podtrhuje značku Montblanc s naprostou vzácností. Vnější krabička je pokryta jasným a teplým zlatem s jemným vzorem Saffiano, který evokuje luxusní kožené zboží savoir-faire v Maison Montblanc. Jeho jasnost a vzácnost kontrastuje s jednoduchostí hladkého bílého pruhu, podepsaného ručně psaným logem Signature Absolue.

LINIE
SIGNATURE Absolue EdP 30 ml            
SIGNATURE Absolue EdP 50 ml            
SIGNATURE Absolue EdP 90 ml            

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Mapa

Aktuality

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

 • TRUSSARDI RUBY RED

  4. 10. 2023

  PARFÉM PRO MODERNÍ VÁŠNIVÉ ŽENY - TRUSSARDI RUBY RED

 • Les Fleurs de Lanvin

  27. 9. 2023

  Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin inspiruje k úniku z ruchu velkoměsta do přírody. Nová něžná kytice Sweet Jasmine má zelená květinová vůně, která Vás osvěží a zaujme.

 • DKNY BE DELICIOUS ORCHAD STREET

  24. 9. 2023

  DKNY Be Delicious Orchard St je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části Now Yorku – pokrokové a zároveň věrné svým historickým kořenům. Tato oblast města má pověst, že je vždy „napřed“. 

 • BVLGARI OMNIA

  21. 9. 2023

  Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.

Archív