0 Kč

V roce 2020 značka Montblanc vkročila do nové vzrušující kapitoly dámských vůní Montblanc Signature. Ženy tak našly způsob, jak vyjádřit samy sebe a svůj výjimečný charakter. Název vůně, zakotvený v dědictví výroby psacích potřeb Montblanc, byl připomínkou toho, že jen málo věcí je více osobitějších, jedinečnějších a výraznějších, než jejich podpis. Pero v ruce a inkoust na papíře je trvalým otiskem ženské osobnosti a identity.

Montblanc Signature Absolue: psaní nové voňavé kapitoly
Cesta Montblanc Signature v roce 2023 pokračuje uvedením novinky Montblanc Signature Absolue. Je jiskřivá, zářivá a intenzivní. Vůně dává ženě nový způsob, jak ukázat svůj charakter, vyjadřuje touhu žít podle svých zásad, a zve další, aby následovali neodolatelnou stopu, kterou za sebou zanechává.

KOMPOZICE VŮNĚ 
Vůně se otevírá bohatými ovocnými akordy mandarinky a hrušky Williams, smíchané s růžovým pepřem, které odhalují jiskřivou ženskost. Srdce vůně se otevře jako zářivá a opulentní kytice tuberóz, doplněná o akordy exotické ylang ylang. Gurmánský charakter fazolí tonka se setkává s dřevitými tóny cedrového dřeva a dodává Signature Absolue lahodnou intenzitu, doplněnou smyslností zlatého jantaru. 
Tuberóza, ylang a fazole tonka ingredience pocházejí od LMR, společnosti, která spolupracuje s lokálními výrobci po celém světě na získávání čistých, přírodních a udržitelných ingrediencí s přísným étosem naprosté transparentnosti, a zároveň podporuje environmentální management, udržitelný rozvoj a místní komunity.

BRILANTNOST A ZÁŘIVOST ZLATÉHO FLAKONU VŮNĚ
Zářivá a jasná vůně Signature Absolue čerpá z dalšího důležitého prvku z dědictví Montblanc, a to zlata. Hrot, který je duší ikonických psacích potřeb Montblanc, je ručně vyráběný právě z tohoto vzácného kovu. Je to tento jemný detail, jež inspiroval parfuméry k navržení nové zářivé kompozice, evokující dokonalost tohoto rafinovaného zlatého detailu, který je nadčasově spjatý se značkou.
Skrz fasetované sklo flakonu vyzařuje parfémová voda podobná zlatu. Znak na čepici podtrhuje značku Montblanc s naprostou vzácností. Vnější krabička je pokryta jasným a teplým zlatem s jemným vzorem Saffiano, který evokuje luxusní kožené zboží savoir-faire v Maison Montblanc. Jeho jasnost a vzácnost kontrastuje s jednoduchostí hladkého bílého pruhu, podepsaného ručně psaným logem Signature Absolue.

LINIE
SIGNATURE Absolue EdP 30 ml            
SIGNATURE Absolue EdP 50 ml            
SIGNATURE Absolue EdP 90 ml            

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Mapa

Aktuality

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

Archív