0 Kč

V roce 2020 značka Montblanc vkročila do nové vzrušující kapitoly dámských vůní Montblanc Signature. Ženy tak našly způsob, jak vyjádřit samy sebe a svůj výjimečný charakter. Název vůně, zakotvený v dědictví výroby psacích potřeb Montblanc, byl připomínkou toho, že jen málo věcí je více osobitějších, jedinečnějších a výraznějších, než jejich podpis. Pero v ruce a inkoust na papíře je trvalým otiskem ženské osobnosti a identity.

Montblanc Signature Absolue: psaní nové voňavé kapitoly
Cesta Montblanc Signature v roce 2023 pokračuje uvedením novinky Montblanc Signature Absolue. Je jiskřivá, zářivá a intenzivní. Vůně dává ženě nový způsob, jak ukázat svůj charakter, vyjadřuje touhu žít podle svých zásad, a zve další, aby následovali neodolatelnou stopu, kterou za sebou zanechává.

KOMPOZICE VŮNĚ 
Vůně se otevírá bohatými ovocnými akordy mandarinky a hrušky Williams, smíchané s růžovým pepřem, které odhalují jiskřivou ženskost. Srdce vůně se otevře jako zářivá a opulentní kytice tuberóz, doplněná o akordy exotické ylang ylang. Gurmánský charakter fazolí tonka se setkává s dřevitými tóny cedrového dřeva a dodává Signature Absolue lahodnou intenzitu, doplněnou smyslností zlatého jantaru. 
Tuberóza, ylang a fazole tonka ingredience pocházejí od LMR, společnosti, která spolupracuje s lokálními výrobci po celém světě na získávání čistých, přírodních a udržitelných ingrediencí s přísným étosem naprosté transparentnosti, a zároveň podporuje environmentální management, udržitelný rozvoj a místní komunity.

BRILANTNOST A ZÁŘIVOST ZLATÉHO FLAKONU VŮNĚ
Zářivá a jasná vůně Signature Absolue čerpá z dalšího důležitého prvku z dědictví Montblanc, a to zlata. Hrot, který je duší ikonických psacích potřeb Montblanc, je ručně vyráběný právě z tohoto vzácného kovu. Je to tento jemný detail, jež inspiroval parfuméry k navržení nové zářivé kompozice, evokující dokonalost tohoto rafinovaného zlatého detailu, který je nadčasově spjatý se značkou.
Skrz fasetované sklo flakonu vyzařuje parfémová voda podobná zlatu. Znak na čepici podtrhuje značku Montblanc s naprostou vzácností. Vnější krabička je pokryta jasným a teplým zlatem s jemným vzorem Saffiano, který evokuje luxusní kožené zboží savoir-faire v Maison Montblanc. Jeho jasnost a vzácnost kontrastuje s jednoduchostí hladkého bílého pruhu, podepsaného ručně psaným logem Signature Absolue.

LINIE
SIGNATURE Absolue EdP 30 ml            
SIGNATURE Absolue EdP 50 ml            
SIGNATURE Absolue EdP 90 ml            

K dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Mapa

Aktuality

 • MICHAEL KORS

  31. 5. 2023

  PŘEDSTAVUJEME VŮNĚ OD ZNAČKY MICHAEL KORS!

 • ARIANA GRANDE - GOD IS A WOMAN

  19. 5. 2023

  Světoznámá popová diva Ariana Grande zve k dechberoucímu smyslovému a zároveň hluboce intimnímu zážitku s její vůní GOD IS A WOMAN, která vás ovine svěžím vánkem.

 • MONTBLANC SIGNATURE ABSOLUE

  1. 3. 2023

  Montblanc Signature Absolue - jiskřivá, zářivá a intenzivní.

 • SALVATORE FERRAGAMO SIGNORINA LIBERA

  28. 2. 2023

  Zářivý parfém plný překvapivých spojení inspirovaný nezdolně nezávislou duší moderní mladé ženy. Signorina Libera je nejnovějším pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. 

 • BVLGARI MAN RAIN ESSENCE

  28. 2. 2023

  Mocná a nepostradatelná jako déšť, Bvlgari Man Rain Essence je jedinečná svěží dřevitě pižmová vůně.

 • DKNY

  3. 1. 2023

  Moderní, sebejistá a ikonická. Tak by se dala třemi slovy popsat značka Donna Karan inspirovaná energií newyorského velkoměsta. 

Archív