0 Kč

Novou tváří pro Montblanc je Zinédine Zidane

S hrdostí oznamujeme, že slavný fotbalista se stal ambasadorem značky Montblanc a také tváří rodiny vůní Montblanc Legend.

V životě je čas se učit,
čas budovat
a čas předávat.
 
Montblanc představuje Zinédina Zidana, jednoho z největších fotbalistů historie a uznávaného kouče, jako svého nového ambasadora.
 
Zinédine Zidane bude se značkou spolupracovat na nadcházejících kampaních pro Montblanc psací potřeby a kožené doplňky, objeví se však také v nové kampani ikonické linie parfémů Montblanc Legend. Tato francouzská ikona ztělesňuje klíčovou hodnotu značky Montblanc, víru v to, že každý může zanechat ve světě svou stopu, pokud žije s vášní a zná svůj životní cíl, pokud dělá to, co jej doopravdy naplňuje.
 

“Zinédine Zidane je živoucím ztělesněním hodnot značky Montblanc, muž který otiskl svou stopu nejen do světa sportu, ale má také neuvěřitelný vliv na společnost v globálním měřítku. Jeho život je důkazem toho, že pokud si zvolíte správné životní hodnoty, dovedou Vás k úspěchu a naplnění. Stal se inspirací pro mnoho lidí napříč generacemi, a my jsme opravdu potěšení, že můžeme spolupracovat se Zinédinem při psaní nové kapitoly v jeho výjimečném příběhu,” říká Nicolas Baretzki, Montblanc CEO.Z
  
Zidane žije v souladu s étosem značky Montblanc, podle jejího hesla Tvé hodnoty Tě utvářejí (What Makes you Moves you), udělá vždy to, co pokládá za správné, ne to co se od něj očekává. Nikdy nejde po cestě, kterou mu určí jiní. Jeho neobyčejný příběh jej zavedl z domovského města La Castellane do Marseille, Turína, Madridu a ještě dál. Pohár Mistra světa i Evropy, trofej Ligy mistrů, Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu na světě, renomé světově uznávaného trenéra – jeho sportovní výkony, styl hry a jedinečný pohyb na hřišti jsou tím, co z něj v očích mnoha jeho příznivců dělá opravdovou legendu.
 
Každodenním výzvám čelí s jedinečnou schopností učit se, rozumět a zvládnout nové situace, stejně tak jsou mu vlastní vnitřní vášeň a pracovní morálka, které mu vštípil jeho otec Smail Zidane. Tyto hodnoty jsou zachyceny v autobiografické knize « Sur les chemins de pierres » (Na kamenných cestách, editor Michel Lafon), kterou napsal jeho otec s předmluvou Zinédina Zidana. Je o překážkách, které musel překonávat od svého dětství v alžírských horách až k dospělému životu ve Francii.
 
Slova napsaná otcem během celého života, básně, myšlenky nebo již zmíněná autobiografie jsou pro Zinédina talismanem, který s sebou nosí v malém sešitu jako vodítko a inspiraci.

“Montblanc je značkou kultury a kvality, která věří v důležitost sdílení idejí a myšlenek s ostatními za pomoci psaní. Tuto víru sdílím i já, jako někdo, kdo celý život těží z hodnot a kultury, kterou mi předal můj otec a rodina a kterou se i já snažím předávat dál. Zapisuji si své myšlenky do deníku každý den … nejsem jen rozdavač autogramů!” směje se Zinédine Zidan. 

Zinédine Zidane se od letošního září objeví v kampani Montblanc na ikonické kožené produkty. Bude podtrhovat význam mobility, jak fyzicky, tak metaforicky, na cestě k dosažení vlastních cílů. Kromě toho se stane i ambasadorem psacích potřeb Montblanc, v níž zdůrazní důležitost psaní pro odemknutí vlastní kreativity a sdílení svých myšlenek s ostatními.
 
V nadcházející tiskové, TV a digitální kampani pro parfémy Montblanc Legend značka Montblanc vzdává poctu legendární laskavosti a vlastně celému životu Zinédina Zidana. Skromný a tvrdě pracující, stal se sportovní ikonou často označovanou za „legendu“; ne proto, že by si tuto cestu sám vybral, ale proto, že jej k tomu dovedly jeho vášeň, schopnosti a cílevědomost. Legend, ikonická linie pánských vůní Montblanc, ovlivňuje mentální nastavení těch, kteří nehledají slávu, ale touží po tom, zanechat svou stopu díky vlastní cílevědomosti, přesvědčení a vášni, se kterou píší svou vlastní legendu během své cesty životem.


O značce Montblanc
Je synonymem dokonalosti v řemeslném zpracování a designu, Montblanc vždy posouvá hranice inovativnosti už od doby, kdy provedl revoluci v kultuře psaní – od roku 1906.
Důmyslnost a imaginace zůstaly hnacími silami značky až do dneška, kdy rozšiřuje svou posedlost dokonalým řemeslem napříč různými kategoriemi produktů: psací potřeby, hodinky, kožené doplňky, produkty využívající moderní technologie. Přijal výzvu vytvářet luxusní průvodce celým životem, výrobky rodící se z odvážných myšlenek a dokonale zpracované díky schopnostem svých mistrů, nesoucí ikonickou hvězdu Montblanc, tu nejvyšší pečeť funkčnosti, kvality a vyjádření sofistikovaného stylu.
Pevnou součástí závazku značky povznášet a podporovat jedince, kteří chtějí zanechat svou stopu, jsou i různé vzdělávací programy a iniciativy inspirující lidi vyjádřit svůj plný potenciál, které značka rozvíjí po celé planetě.

Mapa

Aktuality

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

 • TRUSSARDI RUBY RED

  4. 10. 2023

  PARFÉM PRO MODERNÍ VÁŠNIVÉ ŽENY - TRUSSARDI RUBY RED

 • Les Fleurs de Lanvin

  27. 9. 2023

  Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin inspiruje k úniku z ruchu velkoměsta do přírody. Nová něžná kytice Sweet Jasmine má zelená květinová vůně, která Vás osvěží a zaujme.

 • DKNY BE DELICIOUS ORCHAD STREET

  24. 9. 2023

  DKNY Be Delicious Orchard St je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části Now Yorku – pokrokové a zároveň věrné svým historickým kořenům. Tato oblast města má pověst, že je vždy „napřed“. 

 • BVLGARI OMNIA

  21. 9. 2023

  Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.

Archív