0 Kč

SALVATORE FERRAGAMO PŘEDSTAVUJE VŮNI SIGNORINA LIBERA
Nová kapitola v příběhu ikonické kolekce vůní Signorina


Zářivý parfém plný překvapivých spojení inspirovaný nezdolně nezávislou duší moderní mladé ženy. Signorina Libera je nejnovějším pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. 

Na vzniku vůně se podílel Jérôme Epinette, mistr parfumér ze společnosti Robertet. Signorina Libera se připojila k řadě úspěšných vůní z rozmanité kolekce Signorina – Signorina Eau de Parfum, Signorina Misteriosa a Signorina Ribelle – třem ikonickým symbolům ženské síly, vznešenosti, svobodomyslnosti a jednoty. Představuje emocionální výpravu záplavou zářivých tónů, při níž se sny stávají skutečností.


Signorina Libera vás obklopí energií a doslova rozzáří. Každou ženu povzbudí k vyjádření její jedinečné osobnosti a dodá jí sebevědomí a odvahu jít si svou vlastní cestou – taková, jaká opravdu je, bez strachů a předsudků, ve společné podpoře s ostatními ženami, jež následují hodnoty ženské síly a vzájemnosti.

Kompozice vůně odráží mistrovský parfémářský um značky Ferragamo. Signorina Libera představuje květinově pižmovou gurmánskou směsici, jež pozvolna odkrývá své nitro okouzlujících a překvapivých tónů.

Otevírá se jiskřivou sametovou hruškou a kalábrijským bergamotem ve spojení s aromatickou svěžestí elemi. V srdci se mísí absolut z růží se švestkovým nektarem, čímž vzniká fascinující kontrast mezi jemností a smyslností. To vše podtrhují nasládlé tóny másla z italského kosatce s akcenty růžového cukru a hřejivými doteky kašmírového dřeva a ambroxanu.

Skleněný flakon se zářivě žlutým profilem vytváří stejně překrásné odlesky jako sluneční paprsky. Korunován je kulatým víčkem v růžovozlatém provedení a samozřejmě nechybí ikonická Vara mašle vytvořená z látky produkované udržitelným způsobem.

Nová vůně se představuje v okouzlující kampani vyzařující vnitřní smysl pro radost prolnutou s pozitivní energií, jež nám dodává kuráž vyjádřit navenek své pravé já.

#FERRAGAMO#SignorinaLibera

Signorina Libera EdP   30ml    
Signorina Libera EdP   50ml    
Signorina Libera EdP 100ml    

Mapa

Aktuality

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

Archív