0 Kč

SALVATORE FERRAGAMO PŘEDSTAVUJE VŮNI SIGNORINA LIBERA
Nová kapitola v příběhu ikonické kolekce vůní Signorina


Zářivý parfém plný překvapivých spojení inspirovaný nezdolně nezávislou duší moderní mladé ženy. Signorina Libera je nejnovějším pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. 

Na vzniku vůně se podílel Jérôme Epinette, mistr parfumér ze společnosti Robertet. Signorina Libera se připojila k řadě úspěšných vůní z rozmanité kolekce Signorina – Signorina Eau de Parfum, Signorina Misteriosa a Signorina Ribelle – třem ikonickým symbolům ženské síly, vznešenosti, svobodomyslnosti a jednoty. Představuje emocionální výpravu záplavou zářivých tónů, při níž se sny stávají skutečností.


Signorina Libera vás obklopí energií a doslova rozzáří. Každou ženu povzbudí k vyjádření její jedinečné osobnosti a dodá jí sebevědomí a odvahu jít si svou vlastní cestou – taková, jaká opravdu je, bez strachů a předsudků, ve společné podpoře s ostatními ženami, jež následují hodnoty ženské síly a vzájemnosti.

Kompozice vůně odráží mistrovský parfémářský um značky Ferragamo. Signorina Libera představuje květinově pižmovou gurmánskou směsici, jež pozvolna odkrývá své nitro okouzlujících a překvapivých tónů.

Otevírá se jiskřivou sametovou hruškou a kalábrijským bergamotem ve spojení s aromatickou svěžestí elemi. V srdci se mísí absolut z růží se švestkovým nektarem, čímž vzniká fascinující kontrast mezi jemností a smyslností. To vše podtrhují nasládlé tóny másla z italského kosatce s akcenty růžového cukru a hřejivými doteky kašmírového dřeva a ambroxanu.

Skleněný flakon se zářivě žlutým profilem vytváří stejně překrásné odlesky jako sluneční paprsky. Korunován je kulatým víčkem v růžovozlatém provedení a samozřejmě nechybí ikonická Vara mašle vytvořená z látky produkované udržitelným způsobem.

Nová vůně se představuje v okouzlující kampani vyzařující vnitřní smysl pro radost prolnutou s pozitivní energií, jež nám dodává kuráž vyjádřit navenek své pravé já.

#FERRAGAMO#SignorinaLibera

Signorina Libera EdP   30ml    
Signorina Libera EdP   50ml    
Signorina Libera EdP 100ml    

Mapa

Aktuality

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

 • TRUSSARDI RUBY RED

  4. 10. 2023

  PARFÉM PRO MODERNÍ VÁŠNIVÉ ŽENY - TRUSSARDI RUBY RED

 • Les Fleurs de Lanvin

  27. 9. 2023

  Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin inspiruje k úniku z ruchu velkoměsta do přírody. Nová něžná kytice Sweet Jasmine má zelená květinová vůně, která Vás osvěží a zaujme.

 • DKNY BE DELICIOUS ORCHAD STREET

  24. 9. 2023

  DKNY Be Delicious Orchard St je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části Now Yorku – pokrokové a zároveň věrné svým historickým kořenům. Tato oblast města má pověst, že je vždy „napřed“. 

 • BVLGARI OMNIA

  21. 9. 2023

  Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.

Archív