0 Kč

SALVATORE FERRAGAMO PŘEDSTAVUJE VŮNI SIGNORINA LIBERA
Nová kapitola v příběhu ikonické kolekce vůní Signorina


Zářivý parfém plný překvapivých spojení inspirovaný nezdolně nezávislou duší moderní mladé ženy. Signorina Libera je nejnovějším pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. 

Na vzniku vůně se podílel Jérôme Epinette, mistr parfumér ze společnosti Robertet. Signorina Libera se připojila k řadě úspěšných vůní z rozmanité kolekce Signorina – Signorina Eau de Parfum, Signorina Misteriosa a Signorina Ribelle – třem ikonickým symbolům ženské síly, vznešenosti, svobodomyslnosti a jednoty. Představuje emocionální výpravu záplavou zářivých tónů, při níž se sny stávají skutečností.


Signorina Libera vás obklopí energií a doslova rozzáří. Každou ženu povzbudí k vyjádření její jedinečné osobnosti a dodá jí sebevědomí a odvahu jít si svou vlastní cestou – taková, jaká opravdu je, bez strachů a předsudků, ve společné podpoře s ostatními ženami, jež následují hodnoty ženské síly a vzájemnosti.

Kompozice vůně odráží mistrovský parfémářský um značky Ferragamo. Signorina Libera představuje květinově pižmovou gurmánskou směsici, jež pozvolna odkrývá své nitro okouzlujících a překvapivých tónů.

Otevírá se jiskřivou sametovou hruškou a kalábrijským bergamotem ve spojení s aromatickou svěžestí elemi. V srdci se mísí absolut z růží se švestkovým nektarem, čímž vzniká fascinující kontrast mezi jemností a smyslností. To vše podtrhují nasládlé tóny másla z italského kosatce s akcenty růžového cukru a hřejivými doteky kašmírového dřeva a ambroxanu.

Skleněný flakon se zářivě žlutým profilem vytváří stejně překrásné odlesky jako sluneční paprsky. Korunován je kulatým víčkem v růžovozlatém provedení a samozřejmě nechybí ikonická Vara mašle vytvořená z látky produkované udržitelným způsobem.

Nová vůně se představuje v okouzlující kampani vyzařující vnitřní smysl pro radost prolnutou s pozitivní energií, jež nám dodává kuráž vyjádřit navenek své pravé já.

#FERRAGAMO#SignorinaLibera

Signorina Libera EdP   30ml    
Signorina Libera EdP   50ml    
Signorina Libera EdP 100ml    

Mapa

Aktuality

 • MICHAEL KORS

  31. 5. 2023

  PŘEDSTAVUJEME VŮNĚ OD ZNAČKY MICHAEL KORS!

 • ARIANA GRANDE - GOD IS A WOMAN

  19. 5. 2023

  Světoznámá popová diva Ariana Grande zve k dechberoucímu smyslovému a zároveň hluboce intimnímu zážitku s její vůní GOD IS A WOMAN, která vás ovine svěžím vánkem.

 • MONTBLANC SIGNATURE ABSOLUE

  1. 3. 2023

  Montblanc Signature Absolue - jiskřivá, zářivá a intenzivní.

 • SALVATORE FERRAGAMO SIGNORINA LIBERA

  28. 2. 2023

  Zářivý parfém plný překvapivých spojení inspirovaný nezdolně nezávislou duší moderní mladé ženy. Signorina Libera je nejnovějším pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. 

 • BVLGARI MAN RAIN ESSENCE

  28. 2. 2023

  Mocná a nepostradatelná jako déšť, Bvlgari Man Rain Essence je jedinečná svěží dřevitě pižmová vůně.

 • DKNY

  3. 1. 2023

  Moderní, sebejistá a ikonická. Tak by se dala třemi slovy popsat značka Donna Karan inspirovaná energií newyorského velkoměsta. 

Archív