0 Kč

Hold luxusu, přírodě i vědě s pečetí krásy a udržitelnosti

Seznamte se s průkopníkem – péčí o pleť nové generace


SOPHIE’S GARDEN otevírá bránu do nové dimenze péče o pleť – klíčem je globální exkluzivní propojení aktivních látek – Cell Conductor Complex®. Luxusní značka pleťové péče kombinuje tradiční hodnoty s nejnovějšími vědeckými poznatky a se švýcarskými biotechnologiemi, díky nimž vznikl Funarine. Pomocí nich je vždy pleť o krok napřed před procesy stárnutí díky svým mimořádně účinným kosmetickým pomocníkům. Mimoto reflektuje SOPHIE’S GARDEN individuální potřeby každé pleti s přesahem k udržitelnosti. Všechny přípravky SOPHIE’S GARDEN pracují s “Mindful Swiss Clean Beauty” /kánonem švýcarské čisté krásy/. Jsou dermatologicky testované, vyrobené přímo ve Švýcarsku a v neposlední řadě zaručují nejvyšší stupeň kvality i výsledného působení na pokožku.  
Milník ve světě kosmetiky – luxusní péče pro zpevnění, zjemnění, novou energii a svěže mladistvý vzhled spojený se skvělým pocitem z vlastního vzhledu.  

Co znamená pro naši pleť “o krok dřív”?

Ty nejlepší přípravky proti stárnutí a invazivní i neinvazivní omlazující metody slibují, že dodají vaší pleti kompletní nový vzhled, zredukují vrásky a potlačí pigmentaci. Nicméně často se stává, že nenaplní všechna vaše očekávání. Jedním z prvních známek stárnutí pleti v důsledku působení času a stresu je zvětšování jader v kožních buňkách. Dochází k tzv.  „kalcifikaci“ a celý proces vrcholí stále pomalejší výměnou impulzů mezi jádrem a buněčnými organelami i mezi jednotlivými kožními buňkami. V důsledku toho dochází k omezení funkčnosti typické pro mladou pleť (pevnost, pružnost, regenerace). Řešením je Funarine, který doslova rozpouští kalcifikované usazeniny v jádrech – a to představuje absolutně revoluční postup v kosmetice!

SOPHIE’S GARDEN přichází po pěti letech výzkumů a testování se zcela revolučním komplexem aktivních ingrediencí bojujících proti nastartování procesu stárnutí – podporuje buněčné fungování tak, jak probíhá u mladistvé pleti se zdravými buňkami.
Včasné používání přípravků SOPHIE’S GARDEN s Funarine je zárukou, že se nespustí proces kalcifikace a výsledkem bude přirozeně mladistvá a zdravá pokožka.

Výsledek? Unikátní jako sám komplex aktivních ingrediencí! 

Mimořádně účinná péče, která je dermatologicky testovaná v nezávislých laboratořích, má trvalý efekt.  Během laboratorně potvrzeného výsledku Funarine dokáže zvrátit proces stárnutí v jádru kožních buněk a navrátit jí mladistvý vzhled a to nejen na pár chvil, ale dlouhodobě. Přípravky navíc působí během aplikace i na další smysly – včetně příjemně ženské květinové vůně.  

Unikátní komplex aktivních ingrediencí Cell Conductor Complex® je ideální pro všechny typy pleti a zaručuje mimořádné dlouhodobé výsledky: 

•    Redukuje procesy stárnutí
•    Zpomaluje stárnutí pleti v důsledku věku
•    Zlepšuje elasticitu pokožky
•    Regeneruje pleť
•    Zlepšuje odolnost kožních buněk

Drobné linky a vrásky jsou viditelně vyhlazovány, pokožka je opět jemná, pružná a vitální. Během okamžiku jsou ochablé partie zpevněny a pleť získává zpět rozjasněný mladistvý půvab. V důsledku zlepšení hydratace se pokožka vyplňuje, je hedvábně jemná a svěží.  


Nezapomenutelné chvíle – díky voňavému konceptu 

Důležitou součástí našich životů jsou i vůně, které navozují příjemné vzpomínky a emoce. Proto jsme se rozhodli propojit s požitkem smyslovým i ten čichový. Nesporně okouzlující vůně charakteristická pro SOPHIE’S GARDEN vznikla ve spolupráci s francouzským parfumérem a je složena z jemných květinových tónů s nadčasovou elegancí. Díky ní se násobí požitek z každodenní kosmetické rutiny a stává se z něj moment absolutního štěstí. 

Nejinovativnější aktivní ingredience proti stárnutí má stejnou roli jako špičkový horský vůdce nebo dirigent – získává se pomocí biotechnologických postupů ze švýcarského vysokohorského mechu z rodu funaria muhlenbergii (zkrutek muhlenbergův).

Mech zkrutek muhlenbergův je opravdovým mistrem v přežití v nehostinné přírodě na nejvyšších vrcholcích švýcarských Alp. Proto se výtažek z něj stal „dirigentem“ unikátního konceptu aktivních látek „orchestru“ Cell Conductor Complex®. Pomocí nejmodernějších a k přírodě šetrných biotechnologických postupů se SOPHIES’S GARDEN může pochlubit vývojem celosvětově unikátní ingredience proti stárnutí nepostrádající všechny přednosti původní rostliny, kterou pojmenovala Funarine. 

Jak se Funarine projevuje na naší pleti?

Stres a postupující čas mají přímý vliv na naše kožní buňky. Stárnutí se projevuje nejprve v jejich jádru, které už nedovede tak účinně řídit proces regenerace ani mezibuněčnou komunikaci. Funarine pomáhá při potlačení stárnutí a spolu s mořským polysacharidem získaným z hnědých mořských řas (silným antioxidantem), zapouzdřenou švýcarskou vodou z ledovců, organickým levandulovým koncentrátem a výtažkem z růže tvoří unikátní, mimořádně účinný Cell Conductor Complex® – novou kapitolu v péči proti stárnutí. Její podstatou je nenechat kožní buňky zestárnout a zachovat jejich plnou funkčnost - pro svěží pleť bez vrásek a stop stárnutí, takovou, abyste se při pohledu do zrcadla cítila krásná a dokonalá. 


Prof. Dr. Sven Gohla, farmakolog, imunolog a specialista na farmakologické technologie: 
S Funarine jsme o krok blíž tomu, jak se vydat proti proudu času pokud jde o stárnutí pokožky. S ním se nám daří aktivovat procesy zastavující kalcifikaci, v jejímž důsledku dochází ke zpomalení výměny informací mezi buněčným jádrem, buňkou a jejím okolím. Díky Funarine dochází k optimalizaci všech procesů mezi „srdcem“ buňky a ostatních částí, které se zpomalují v důsledků stárnutí. Funarine je stěžejním stavebním blokem – dirigentem - propojujícím další aktivní ingredience – členy orchestru - v dokonale synergicky pracující komplex. Jde o úspěšné završení pětiletého úsilí a vývoje, který byl korunován vybudováním unikátního Cell Conductor Complex®, jehož klíčovým prvkem je právě Funarine. 


S respektem k životnímu prostředí

SOPHIE’S GARDEN se nezaměřuje výhradně na luxus a účinek, ale respektuje i naši planetu a dělá vše pro to, abychom ji ochránili i pro budoucí generace.    Všechny ingredience jsou vybírané podle nejpřísnějších kritérií zohledňujících nejen jejich kvalitu, ale i způsob získání šetrný k přírodě. Přípravky SOPHIE’S GARDEN nejsou samozřejmě testovány na zvířatech a neobsahují žádné škodlivé složky (jako např. ftaláty, minerální oleje či parabeny). 

Luxusní balení bylo vytvořeno ve spolupráci s nejlepšími mistry svého oboru výhradně pro značku SOPHIE’S GARDEN: kelímky zdobené zlatým písmem jsou vyrobeny z ušlechtilého porcelánu od Bernardaud z francouzského Limoges – vysoce kvalitního přírodního materiálu oceňovaného pro svou nadčasovou krásu už po staletí. Elegantní kelímky jsou navíc vybaveny inovativním opakovaným plněním, zcela v kontextu propojení udržitelnosti s luxusem, vlastním společnosti SOPHIE’S GARDEN.
Skleněné flakóny jednoduchých linií ve fialové barvě zdobí filigránové květinové motivy inspirované secesí podtrhující žensky elegantní pojetí linie. 
Prosté a přitom elegantní papírové krabičky nejen chrání, ale zároveň symbolizují minimalisticky luxusní propojení účinnosti s krásou. Papír k jejich výrobě pochází z manufaktury v německém Gmundu u jezera Tegernsee. A protože jsme přesvědčeni, že krásu je třeba si vychutnat bez rušivých slov, všechny informace o přípravcích se dozvíte po naskenování unikátního QR kódu, který na baleních najdete. SOPHIE’S GARDEN používá kompostovatelné, biologickou cestou odbouratelné papírové krabičky.  

Vše, co děláme, činím s ohledem ke kráse, našemu životnímu prostředí a naší budoucnosti.  

SOPHIE’S GARDEN – původ

SOPHIE
Σοφία – jedná se o řecké slovo označující moudrost a cudnost. Pro naši značku symbolizuje výraz “Sophia” odpovědnost - ať už se jedná o odpovědnost za naši pleť, za naše životní prostředí i z budoucí generace. 

GARDEN - ZAHRADA
Zahrada je už od nepaměti symbolem pro klid, relaxaci a luxus odpočinku. V našem názvu pak ztělesňuje odpovědnost za náš životní prostor a cestu, na níž chráníme přírodu a individuální krásu v každém aspektu.

Barbara Sandner-Troll, ředitelka: 
Se značkou SOPHIE’S GARDEN jsme si splnili sen a kompletně změnili vnímání, co chápat pod pojmem luxusní pleťové péče. Navíc pomocí biotechnologických procesů, které jsme využili při našich výzkumech, jsme dosáhli mimořádné účinnosti našich přípravků SOPHIE’S GARDEN. Kromě toho jsme v naší rodinné společnosti spojili síly napříč generacemi. Já jsem z druhé generace a spolupracuji se svou dcerou – molekulární bioložkou Sophií, která reprezentuje nejen třetí generaci, ale přichází s celou řadou podnětů a propojuje nás tak s budoucností.  SOPHIE’S GARDEN – příspěvek k budoucnosti od pleťové péče nové generace

Ruku v ruce s naší ideou pleťové péče nové generace souvisejí i naše nové standarty. Proto jsme navázali spolupráci s BioMarine Association působící pod patronací monackého knížete Alberta a otevírající nové trendy v perspektivách ochrany přírody, zvlášť pak mořského biotopu. 
Mimoto jsme se rozhodli stát partnery a sponzory nejúžasnějších světových zahrad: Královské botanické zahrady v Kew (UK), Berlínské botanické zahrady, Singapurské botanické zahrady a dalších, kde jsou uchovávány a veřejnosti představovány skutečné poklady našeho přírodního bohatství. Zároveň představují místa ryzí krásy a odpočinku uprostřed světových metropolí, která svým návštěvníkům nabízejí luxus klidu a relaxace. 


SOPHIE’S GARDEN – luxusní pleťová péče podrobně

Všechny přípravky SOPHIE’S GARDEN jsou vyrobeny výhradně ve Švýcarsku a dermatologicky testovány podle nejpřísnějších norem. Vstupte s námi do světa, kde je vše podřízeno vaší kráse – do magické zahrady Sophie!

Phyto Cellular Cleansing Oil 
Šetrně odličující a čistící olej na obličej včetně citlivého očního okolí nejen odstraňuje veškerou nečistotu, ale zároveň pokožku i intenzivně hydratuje, zklidňuje, chrání a rozjasňuje. 
Pro důkladné hloubkové čištění pokračujte s Phyto Cellular Cleansing Foam.

Phyto Cellular Cleansing Foam 
Lehce pěnící a osvěžující přípravek s hydratačním efektem čistí pleť do hloubky a zanechává ji svěží, zbavenou známek stresu, zklidněnou a připravenou na další péči. Před aplikací očistěte pleť pomocí Phyto Cellular Cleansing Oil.

Phyto Cellular Lotion
Fantastická esence s hydratačním účinkem viditelně pokožku vyhlazuje a dokonale ji připravuje na navazující pleťovou péči. Pro krásnou, zářivou a mladistvě zdravou pleť. 

Phyto Cellular Serum (exkluzivní skleněný flakon s inovativním plnícím systémem)
Hedvábně jemné sérum uvolňuje napětí v obličeji a posiluje tkáň. Pro překvapivě svěží, pružnou a zářivou pleť bez ohledu na věk. 

Phyto Cellular Fluid (exkluzivní skleněný flakon s inovativním plnícím systémem)
Lehká, intenzivně hydratující péče redukuje viditelně zvětšené póry, potlačuje lesk a propůjčuje pokožce bez ohledu na věk sametově hebký vzhled. 

Phyto Cellular Cream (exkluzivní kelímek z ušlechtilého francouzského porcelánu značky Bernardaud z Limoges, opětovně plnitelný)

Mimořádně šetrná, jemně krémová pleťová péče s koktejlem nejexkluzivnějších aktivních ingrediencí dokáže pokožce doslova vdechnout energii, regeneruje ji, vyplní a rozzáří mladistvě zdravým vzhledem. 

Phyto Cellular Rich Cream (exkluzivní kelímek z ušlechtilého francouzského porcelánu značky Bernardaud z Limoges, opětovně plnitelný)
Mimořádně bohatý výživný krém pro silně vysušenou pleť. Díky svému drahocennému a maximálně efektivnímu složení navrací pleti vzhled bez vrásek, hedvábnou jemnost a svěží vzhled. 

Phyto Cellular  Protection Fluid SPF20 
Jemná emulze působí jak neviditelný štít, který chrání pleť před vnějšími agresory, jako jsou UV záření, infračervené světlo a digitální stres. Mimoto pokožku rozjasňuje a dodává jí svěží vzhled. 

Phyto Cellular  Eye Serum
Osvěžující sérum s 3D vyplňujícím efektem, které koriguje i výrazné vrásky, rychle redukuje otoky a tmavé kruhy kolem očí. Hodí se kdykoliv pro rychlé rozjasnění a svěží pohled. 

Phyto Cellular  Eye Cream
Jemně hýčkající oční krém redukuje drobné linky a vrásky kolem očí a zároveň si poradí i s otoky a tmavými kruhy kolem nich. Pomocí speciálního rozptylovače světla dokáže rozjasnit pohled a viditelně omladit celkový vzhled bezprostředně po aplikaci. 

Phyto Cellular  Exfoliant 
Stříbřitě šedá třpytivá synergie mezi maskou a jemným peelingem odstraňuje šetrně odumřelé buňky a hloubkově čistí pleť, která je po aplikaci svěží a odpočatá. 

Phyto Cellular  Cure Lune 
Harmonizující intenzivní péče působí na pleť doslova magicky po celou noc. Během spánku zlepšuje a vyživuje pleť, aby jí navrátila odpočatý a mladistvý vzhled.

Phyto Cellular  Eye & Lip Mask
Pro nadčasovou krásu. Přikládací maska na oblast kolem očí. Intenzivní krémová maska pro rty a jejich okolí. Pomocí mimořádně účinných aktivních ingrediencí je okolí očí a rtů rychle regenerováno, vypadá mladistvě a odpočatě. 


Kde mohu nakoupit přípravky SOPHIE’S GARDEN?

Exkluzivní přípravky značky SOPHIE’S GARDEN jsou k dostání u vybraných partnerů:

Lékárna Central Apotheke -Stará Louka 370/20, Karlovy Vary, e-mail: centralapotheke@email.cz  mob.: +420 607 079 649

Salon Allen Charo - Rybná 1065/13, Praha 1, e-mail:  institutallencharo@gmail.com  tel.: +420 224 818 518

Salon Eve Skin - Petra Sobková - V Lipkách 1021/35, Praha 5 - Slivenec, e-mail: eveskin@eveskin.cz  mob.:+420 777 910 057

Studio zdraví a krásy - Hana Bednářová - Praha 3 - Vinohrady, mob.: +420 776 567 762

Anti Aging Klinika A2C - Prim.MUDr. Monika Golková - Divadelní 322/2413, Praha 1, web: www.a2c.cz, e-mail: a2c@a2c.cz, mob.: +420 724 087 505, +420 602 234 004

Medica Salon, Havlíčkova 1239, 686 01 Uherské Hradiště, https://medica-uh.cz/,  ´420 736 180 817

 

Mapa

Aktuality

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

Archív