0 Kč

PARFÉM PRO MODERNÍ VÁŠNIVÉ ŽENY

TRUSSARDI RUBY RED

Po vůních Trussardi a Pure Jasmine přichází čas  na  Ruby  Red,  t řetí ekologicky udržitelný parfém, který Trussardi  Parfums  věnuje  novým hodnotám moderní ženskosti. Hlavní roli v něm hraje vášeň, kterou ženy vyjadřují, když čelí různým oblastem života,  jako  jsou  láska  a  práce, přátelství a mateřství,  angažovanost  v ochraně  životního  prostředí a fyzické i psychické úsilí potřebné k udržení kroku s neustále se rozvíjející společností.
Vzorem pro parfém Ruby Red se stala žena, která je elegantní, odvážná, nezávislá, svobodná a neohrožená. Právě tyto vlastnosti symbolizuje orchidejově růžová barva – Ruby Red. Jedná se o sytý růžový odstín, s nádechem purpurové a zároveň s chladným dotekem modré, inspirovaný květy orchidejí z rodu Cambria.
Mistři parfuméři Julie Massé, Violaine Collas a Alex  Lee  vytvořili  parfém Ruby Red podle metody Green Motion™, která je patentovaná  společností Mane a měří ekologický dopad vůně. Tento revoluční udržitelný projekt zahrnuje organické pěstování surovin a extrakci vonných molekul pomocí nejmodernějších nástrojů vyvinutých s důrazem na ochranu životního prostředí. V přísném  hodnocení  podle  systému  Green  Motion™  získal parfém Ruby Red 53  bodů  za  ekologickou  kompatibilitu.  Mezi nejvýznamnější přednosti tohoto omamného veganského parfému patří bio esenciální olej ylang- ylang pocházející z organických  plantáží,  extrahovaný dle nejmodernějších kritérií pro ekologickou produkci. Stejně významný je bergamot původem z I tálie. Vysoké skóre parfém získal také díky složce Orcanox™, unikátní uměle vytvořené vonné sloučenině s velmi intenzivní a smyslnou vůní, vynikající příjemnými pižmovými, dřevitými a pudrovými nuancemi.
Ruby Red je  naprosto  neodolatelný  parfém,  stejně  jako  vášnivé  ženy,  které se staly jeho inspirací.
 
VŮNĚ
Tato vůně EDP patří do ovocné dřevité květinové vonné kategorie. Vrchní tóny se otevírají zářivou živostí bergamotu, která se snoubí s lahodnými akordy červeného ovoce a zázvoru. Vášnivý a rafinovaný charakter vůně exploduje v samotném srdci ( skořice, ylang- ylang, vanilková orchidej). Vůni v základu uzavírají odvážné tóny ( santalové dřevo, pačuli, Orcanox™), typicky používané spíše v pánských parfémech.
PYRAMIDA VŮNĚ
JSEM MODERNÍ A SVOBODNÁ
bergamot, červené ovoce, zázvor
JSEM RAFINOVANÁ A NEPŘEHLÉDNUTELNÁ
skořice, ylang-ylang, vanilková orchidej
JSEM ODVÁŽNÁ A SMĚLÁ
Santalové dřevo, pačuli, Orcanox™
VONNÁ KATEGORIE:
CHYPRE OVOCNÁ DŘEVITÁ KVĚTINOVÁ
PARFUMÉŘI:
Violaine Collas, Julie Massé, Alex Lee
EKO SKÓRE:
VEGANNSKÉ SLOŽENÍ
82 % SLOŽEK JE BIOLOGICKY ODBOURATELNÝCH
GREEN MOTION: 53 BODŮ
 
AUTOŘI VŮNĚ
JULIE MASSÉ, VIOLAINE COLLAS, ALEX LEE
Julie Massé se narodila v Tokiu, kam se její rodina, původem z Grasse, přestěhovala kvůli práci jejího otce  v parfémovém průmyslu. Prvních pět let svého života strávila v Japonsku, což pro ni byl zážitek, na který s láskou vzpomíná  dodnes.  Již  od  útlého  věku  nacházela  doma  věci  ze  světa  vůní ( aromatické tyčinky, vonné bylinné sáčky, lahvičky esencí) a projevovala neobyčejný talent ve skládání origami a vytváření malých parfémovaných předmětů. V létě jezdívala na prázdniny k babičce do Grasse, kde později na začátku své kariéry strávila dva roky, když byla hned po  studiu  na  ISIPCA najata společností Fragrance Resources jako inspektorka kontroly kvality surovin. Tato zkušenost na ni měla významný vliv, ale tvorba vůní byla jejím osudem. Vedl ji mimořádný mentor Pierre Bourdon, jediný  student,  kterého přijal legendární Edmond Roudnitska. V roce 2010 byla najata společností Mane, která patří k nejuznávanějším výrobcům vůní a příchutí na světě.
Violaine Collas  pochází  z  rodiny,  která  miluje  dobré  j ídlo  a  víno  ( její  bratr je enolog), ale již  ve  12  letech  se  rozhodla  vstoupit  do  světa  parfémářství. Po studiu na ISIPCA nastoupila na  prestižní  stáž  v  oblasti  luxusních  vůní pod vedením legendárního Dominiquea Ropiona. Dva roky žila v USA a v Německu, což pro ni byly významné zahraniční zkušenosti. Navíc pracovala několik let v kosmetice v odvětví osobní péče, což jí přineslo druhou cennou specializaci. Nakonec se však vrátila ke své původní lásce, luxusním vůním, a od roku 2011 je součástí týmu společnosti Mane.
Alex Lee , narozený v  Kalifornii, se v roce 2007 přestěhoval do Lyonu kvůli studiu f rancouzštiny. Vůně jej fascinovaly už od útlého věku,  a tak  se následně přihlásil na mezinárodní školu parfumerie v Grasse. Po různých zkušenostech jako asistent parfuméra v malých lokálních f i rmách na výrobu vonných esencí byl přijat na ISIPCA. Po absolvování školy byl vybrán pro specializační kurz v interní parfumérské škole společnosti  Mane  v  jejím sídle v Bar- sur- Loup. Poté strávil rok na Manhattanu, než se připojil k týmu v Paříži. V roce 2013 získal první  místo  v  soutěži  pro  mladé  mistry parfuméry, " The Scent of Esxence - 5 Years of Excellence".
 
FLAKON
' Ruby Red'  je  nejen  název  tohoto  parfému,  ale  rovněž  odstín charakteristický pro jeho design. Jedná se o sytý odstín růžové s nádechem purpurové a zároveň chladným dotekem modré, který je typický pro květy orchideje z rodu Cambria. Flakon vůně Trussardi Ruby Red má dokonalý cylindrický  tvar,  který  evokuje  sloupcovitou  siluetu  dámského  oblečení  ze 
70 . let, kdy se zrodilo hnutí  za  rovnoprávnost  žen.  Zároveň  připomíná elegantní designové objekty z magického období skupiny Memphis, tvůrčího hnutí vzniklého v 80. letech, které vneslo revoluci do architektury prostřednictvím živých barev a výrazných geometrických tvarů. Tento designový styl inspiroval podobu f lakonu zdobeného lesklými pruhy v odstínech orchidejově růžové, červené a bílé. Ve spodní  části  f lakonu vystupuje sekce průhledného skla  odhalující  jemně  růžovou  tekutinu  uvnitř. Na ni  navazuje základ ze  silného  skla  s  logem  TRUSSARDI  v  černém odstínu. Design dotváří  víčko vyrobené z eko  plastu v orchidejově růžovém odstínu se stříbrným metalickým rámováním. Horní část víčka je vytvořená z bio materiálu vyrobeného z jablečných slupek a je zdobená embosovaným symbolem značky v podobě chrta.
KRABIČKA
Cylindrická krabička, vyrobená z papíru s FSC certifikací, reprodukuje rafinovanou eleganci f lakonu ve větším měřítku se sérií barevných pruhů v odstínech evokujících vášeň: orchidejové růžové „ ruby red“, bílé, černé a stříbrné. Bílá základna je  následována  matnou  orchidejovou  růžovou  a lesklou černou. Bílá střední část nese název Trussardi Ruby Red v  černém provedení a je rámována dvěma stříbrnými pruhy. Závěrečná část, která odpovídá víčku f lakonu, je v odstínu „ ruby red“. Je to barva květů orchidejí z rodu Cambria a vzácných rubínů z Golcondy, ale také symbolická barva vášně, která plane v srdcích výjimečných žen. 
REKLAMNÍ KAMPAŇ PŘÍBĚH LÁSKY TRUSSARDI
KONCEPT
Příběh lásky mezi ženou a jejím parfémem může t rvat celý život, několik let, měsíc a dokonce i pouze jednu noc. Ať už  je  to  kterýkoliv  případ,  vždy  se jedná o emocionální vzplanutí, ve kterém f igurují všechny smysly.  Každý záběr ve f i lmu pro novou  reklamní kampaň  Trussardi  odhaluje  nedávný objev neurověd, podle kterého je čich  primárně  instinktem  a  až  poté smyslem. Je  zvláštním radarem,  který nám příroda nadělila pro bezpečný a šťastný život.
Parfém je v této kampani protagonistou příběhu stejně  jako  postava  ženy. Když se oba setkají, vůně ženu obklopí smyslným objetím jako milenec. Vonná esence je zde zhmotněna prostřednictvím zvláštního uměleckého ztvárnění vůně rozptýlené ve vzduchu.  Mezi  ženou  a  jejím  parfémem existuje neustálá interakce: jsou společníky v reálném životě i ve snové dimenzi. Trussardi je  jak  parfémem  symbolizujícím  lásku  ženy,  tak parfémem, do kterého se žena zamiluje.
TRUSSADI RUBY RED, EdP 30 ml
TRUSSADI RUBY RED, EdP 60 ml 
TRUSSADI RUBY RED , EdP 90 ml 
Dostupné ve vybraných parfumeriích.

Mapa

Aktuality

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

 • MATIS SENSI-COLD CREAM

  19. 12. 2023

  Jedná se o krém, který vytváří skutečnou ochrannou bariéru proti chladu a chrání pleť před teplotami klesajícími k nule. Navíc pokožku zároveň vyživuje, zklidňuje a harmonizuje.

Archív