0 Kč

VersaceBright Crystal Parfum


,,Mým záměrem bylo vytvořit neodolatelnou vůni, svěží a květinovou – takové jsou moje oblíbené parfémy. Bright Crystal Parfum je vůně ukrytá v nadčasově elegantním flakonu, jež vás zahalí svými svěžími a květinovými tóny.¨ Donatella Versace

Křišťálově průzračný pohár smyslnosti prostoupený jiskřivou zářivostí: taková je vůně Bright Crystal Parfum od Versace, vzácný voňavý klenot odhalující neobyčejnou krásu vyjádřenou spojením svěžích, energických a květinových tónů.
Omamná a smyslná vůně pro silné a sebevědomé ženy, které si zároveň zakládají na své ženskosti, svůdnosti a půvabu. Milují být obklopeny vůní kombinující neodolatelně šťavnaté a barvité tóny semínek granátového jablka s chladivou svěžestí ledového akordu, jiskřivým paprskem yuzu a lahodným karamelizovaným lesním ovocem. Vůní, jejíž ovocný úvod postupně vplouvá do náruče nádherných magnólií, pivoněk a lotosových květů, které umocňuje unikátní vonná složka Helvetolide®. Průzračnou a zároveň bohatou kompozici uzavírají svůdné tóny ambrového dřeva, pižma a mahagonu.

Úvodní tóny vůně jsou obohaceny o jedinečný akord karamelizovaného lesního ovoce, tím dosahují novou úroveň návykovosti, plnosti a šťavnatosti. Květinové a ovocné tóny jsou prozářeny speciální složkou Helvetolide®, spojující chvějivé a svůdné pižmové tóny s květinovými a lehce ovocnými akcenty. Základ vůně tvoří intenzivní směs rafinovaných dřevitých a ambrových molekul (Norlimbanol® a Ambrox® Super) vyráběných unikátním ekologicky udržitelným způsobem, které dotvářejí výrazný a zároveň elegantní charakter celé kompozice.

Hlava - yuzu, granátové jablko, karamelizované lesní ovoce, ledový akord
Srdce - helvetolide®, lotosový květ, magnólie, pivoňka
Základ - ambrové dřevo, mahagon, ambrox®, pižmo
Rodina vůní: květinové – ovocné


Flakon vůně Versace Bright Crystal Parfum je vyjádřením bohatství a luxusu. Čiré sklo, čisté linie, v jeho stěnách lehce září jemně růžové tekutina uvnitř. Vysoce elegantní křišťálový uzávěr vybroušený do tvaru zářivého diamantu dokonale chrání buket ryzí čistoty.


Mapa

Aktuality

 • Laura Biagiotti – kolekce Aqve Romane

  21. 6. 2024

  Představujeme nejnovější přídavek do „voňavého šatníku“ Laura Biagiotti – parfémovou kolekci Aqve Romane. Tři rafinované, elegantní a zářivé vůně, z nichž každá je navržená jiným mistrem parfumérem.

 • Versace Bright Crystal Parfum

  21. 6. 2024

  Křišťálově průzračný pohár smyslnosti prostoupený jiskřivou zářivostí: taková je vůně Bright Crystal Parfum od Versace, vzácný voňavý klenot odhalující neobyčejnou krásu vyjádřenou spojením svěžích, energických a květinových tónů.

 • Emanuel Ungaro COSMIC

  29. 5. 2024

  Emanuel Ungaro představuje novou vůni EMANUEL UNGARO COSMIC, jež odhaluje zcela nový vonný vesmír – smyslný parfém vytvořený pro ženy.

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

Archív