0 Kč

„Mám ráda Iris. Prošlapala si svou vlastní cestu. Má úžasnou povahu.
Je nádherná, chytrá a možná trochu divoká … pravá dívka Versace.
Pro mě je dokonalou tváří naší nové vůně.
Vdechuje jí život svým skvělým osobitým stylem, energií a veselostí.“
Donatella Versace

VŮNĚ

Dylan Purple je zářivá, elegantní vůně, v níž se bergamot mísí s tóny čerstvě utrženého pomeranče. Šťavnatá hruška dodává úvodnímu akordu nádech modernosti.
Opojná vůně květů frézie způsobí explozi jasně fialové barvy, jemná vůně jejich okvětních lístků se proplétá s intenzivními tóny Mahonialu a Pomarose.
Belambra a Ambroxan dodávají vůni výrazně elegantní a chvějivé tóny, podtržené jemnou molekulou Iso E Super a také hebkým cedrem. Silkolide uzavírá parfém pižmovou nótou s lehce ovocným akcentem.

Hlava: hořký pomeranč, bergamot, hruška

Srdce: frézie, mahónie, pomarose

Základ: cedr, belambra, pižmo

„Tato vůně je pozvánkou na výlet k moři. Svěží, ovocný a návykový úvod je poctou neodolatelným italským zmrzlinám a také jejímu ikonickému ovoci – citrusu.
Květinové srdce je interpretací hypnotického západu slunce na pláži, kdy se jeho purpurové odlesky dotýkají mořských vln.
Nakonec se prosadí chvějivé dřevité akordy a elegantní pižmo, které navodí dojem zlatého, měkkého, uklidňujícího písku. ”

Autor vůně Christophe Raynaud, Givaudan

FLAKON

Flakon nové vůně Dylan Purple je vyjádřením inovativního přístupu značky Versace k designu. Elegantní křivky odkazují ke tvaru amfory a připomínají kořeny značky v klasické kultuře a mytologii.
Sklo i krabička mají fialovou barvu s detaily z růžového zlata.
Zlatý uzávěr je ozdoben typickou hlavou Medúzy a vyrytým názvem vůně.
Písmena vyvedená v barokním stylu pak tvoří logo značky i kolem hrdla flakonu.

REKLAMNÍ KAMPAŇ

V reklamním spotu k novince Dylan Purple se přeneseme do země nekonečného léta. Tvář vůně, modelka Iris Law, se na vizuálu značky Versace objevuje již po druhé, poté co zazářila v loňské kampani na letní kolekci La Vacanza.
Režisér Gordon Von Steiner navazuje na svou předchozí práci, kdy pro Versace natočil spot na parfém Dylan Turquoise s hvězdnou modelkou Hailey Bieber.
Inovativní plynulé záběry kamery rotující z jedné scény do druhé, od rozbřesku až do soumraku, kdy se outfity dívek mění z bikin na nádherné blýskavé šaty na večírek.
Hlavní kreativní dozor nad podobou celé kampaně měla jako vždy sama Donatella Versace.

Mapa

Aktuality

 • MONTBLANC SIGNATURE ABSOLUE

  1. 3. 2023

  Montblanc Signature Absolue - jiskřivá, zářivá a intenzivní.

 • SALVATORE FERRAGAMO SIGNORINA LIBERA

  28. 2. 2023

  Zářivý parfém plný překvapivých spojení inspirovaný nezdolně nezávislou duší moderní mladé ženy. Signorina Libera je nejnovějším pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. 

 • BVLGARI MAN RAIN ESSENCE

  28. 2. 2023

  Mocná a nepostradatelná jako déšť, Bvlgari Man Rain Essence je jedinečná svěží dřevitě pižmová vůně.

 • DKNY

  3. 1. 2023

  Moderní, sebejistá a ikonická. Tak by se dala třemi slovy popsat značka Donna Karan inspirovaná energií newyorského velkoměsta. 

 • SOPHIE’S GARDEN

  19. 12. 2022

  Hold luxusu, přírodě i vědě s pečetí krásy a udržitelnosti.

 • Montblanc a Zinédine Zidane

  6. 12. 2022

  Novou tváří pro Montblanc je Zinédine Zidane!

  S hrdostí oznamujeme, že slavný fotbalista se stal ambasadorem značky Montblanc a také tváří rodiny vůní Montblanc Legend.

Archív