0 Kč

„Mám ráda Iris. Prošlapala si svou vlastní cestu. Má úžasnou povahu.
Je nádherná, chytrá a možná trochu divoká … pravá dívka Versace.
Pro mě je dokonalou tváří naší nové vůně.
Vdechuje jí život svým skvělým osobitým stylem, energií a veselostí.“
Donatella Versace

VŮNĚ

Dylan Purple je zářivá, elegantní vůně, v níž se bergamot mísí s tóny čerstvě utrženého pomeranče. Šťavnatá hruška dodává úvodnímu akordu nádech modernosti.
Opojná vůně květů frézie způsobí explozi jasně fialové barvy, jemná vůně jejich okvětních lístků se proplétá s intenzivními tóny Mahonialu a Pomarose.
Belambra a Ambroxan dodávají vůni výrazně elegantní a chvějivé tóny, podtržené jemnou molekulou Iso E Super a také hebkým cedrem. Silkolide uzavírá parfém pižmovou nótou s lehce ovocným akcentem.

Hlava: hořký pomeranč, bergamot, hruška

Srdce: frézie, mahónie, pomarose

Základ: cedr, belambra, pižmo

„Tato vůně je pozvánkou na výlet k moři. Svěží, ovocný a návykový úvod je poctou neodolatelným italským zmrzlinám a také jejímu ikonickému ovoci – citrusu.
Květinové srdce je interpretací hypnotického západu slunce na pláži, kdy se jeho purpurové odlesky dotýkají mořských vln.
Nakonec se prosadí chvějivé dřevité akordy a elegantní pižmo, které navodí dojem zlatého, měkkého, uklidňujícího písku. ”

Autor vůně Christophe Raynaud, Givaudan

FLAKON

Flakon nové vůně Dylan Purple je vyjádřením inovativního přístupu značky Versace k designu. Elegantní křivky odkazují ke tvaru amfory a připomínají kořeny značky v klasické kultuře a mytologii.
Sklo i krabička mají fialovou barvu s detaily z růžového zlata.
Zlatý uzávěr je ozdoben typickou hlavou Medúzy a vyrytým názvem vůně.
Písmena vyvedená v barokním stylu pak tvoří logo značky i kolem hrdla flakonu.

REKLAMNÍ KAMPAŇ

V reklamním spotu k novince Dylan Purple se přeneseme do země nekonečného léta. Tvář vůně, modelka Iris Law, se na vizuálu značky Versace objevuje již po druhé, poté co zazářila v loňské kampani na letní kolekci La Vacanza.
Režisér Gordon Von Steiner navazuje na svou předchozí práci, kdy pro Versace natočil spot na parfém Dylan Turquoise s hvězdnou modelkou Hailey Bieber.
Inovativní plynulé záběry kamery rotující z jedné scény do druhé, od rozbřesku až do soumraku, kdy se outfity dívek mění z bikin na nádherné blýskavé šaty na večírek.
Hlavní kreativní dozor nad podobou celé kampaně měla jako vždy sama Donatella Versace.

Mapa

Aktuality

 • Emanuel Ungaro COSMIC

  29. 5. 2024

  Emanuel Ungaro představuje novou vůni EMANUEL UNGARO COSMIC, jež odhaluje zcela nový vonný vesmír – smyslný parfém vytvořený pro ženy.

 • Ferragamo Signorina Unica

  18. 4. 2024

  Signorina Unica Eau de Parfum ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Ferragamo. Vzdává hold jedinečné esenci, která tkví v každé ženě, a povzbuzuje k přijetí vlastní unikátní osobnosti s elegancí a sebevědomím.

 • Moschino Toy2 Pearl

  18. 4. 2024

  Zářící parfém určený pro všechny osoby bez rozdílu pohlaví je propojením omamného oparu hydroponického jasmínu a svěží jiskřivosti slaného citronu. Vůni ukrývá fascinující, éterický a proměnlivě duhový flakon v ikonickém tvaru medvídka s povrchem inspirovaným mořským dnem a tahitskými perlami.

 • Montblanc Legend Blue

  2. 4. 2024

  Ikonická vůně Montblanc se vrací v nové, svěží, dřevitě aromatické podobě prezentované v průhledném modrém flakonu.

 • GANT Eau de Toilette

  29. 1. 2024

  GANT, kultovní značka klasického amerického sportovního stylu, s hrdostí představuje svoji novou pánskou vůni. 

 • MAVALA Whisper Collection

  25. 1. 2024

  Vítejte v křehkém světě nové kolekce laků Whisper značky MAVALA: jarní trend pro rok 2024!

Archív