0 Kč

„Mám ráda Iris. Prošlapala si svou vlastní cestu. Má úžasnou povahu.
Je nádherná, chytrá a možná trochu divoká … pravá dívka Versace.
Pro mě je dokonalou tváří naší nové vůně.
Vdechuje jí život svým skvělým osobitým stylem, energií a veselostí.“
Donatella Versace

VŮNĚ

Dylan Purple je zářivá, elegantní vůně, v níž se bergamot mísí s tóny čerstvě utrženého pomeranče. Šťavnatá hruška dodává úvodnímu akordu nádech modernosti.
Opojná vůně květů frézie způsobí explozi jasně fialové barvy, jemná vůně jejich okvětních lístků se proplétá s intenzivními tóny Mahonialu a Pomarose.
Belambra a Ambroxan dodávají vůni výrazně elegantní a chvějivé tóny, podtržené jemnou molekulou Iso E Super a také hebkým cedrem. Silkolide uzavírá parfém pižmovou nótou s lehce ovocným akcentem.

Hlava: hořký pomeranč, bergamot, hruška

Srdce: frézie, mahónie, pomarose

Základ: cedr, belambra, pižmo

„Tato vůně je pozvánkou na výlet k moři. Svěží, ovocný a návykový úvod je poctou neodolatelným italským zmrzlinám a také jejímu ikonickému ovoci – citrusu.
Květinové srdce je interpretací hypnotického západu slunce na pláži, kdy se jeho purpurové odlesky dotýkají mořských vln.
Nakonec se prosadí chvějivé dřevité akordy a elegantní pižmo, které navodí dojem zlatého, měkkého, uklidňujícího písku. ”

Autor vůně Christophe Raynaud, Givaudan

FLAKON

Flakon nové vůně Dylan Purple je vyjádřením inovativního přístupu značky Versace k designu. Elegantní křivky odkazují ke tvaru amfory a připomínají kořeny značky v klasické kultuře a mytologii.
Sklo i krabička mají fialovou barvu s detaily z růžového zlata.
Zlatý uzávěr je ozdoben typickou hlavou Medúzy a vyrytým názvem vůně.
Písmena vyvedená v barokním stylu pak tvoří logo značky i kolem hrdla flakonu.

REKLAMNÍ KAMPAŇ

V reklamním spotu k novince Dylan Purple se přeneseme do země nekonečného léta. Tvář vůně, modelka Iris Law, se na vizuálu značky Versace objevuje již po druhé, poté co zazářila v loňské kampani na letní kolekci La Vacanza.
Režisér Gordon Von Steiner navazuje na svou předchozí práci, kdy pro Versace natočil spot na parfém Dylan Turquoise s hvězdnou modelkou Hailey Bieber.
Inovativní plynulé záběry kamery rotující z jedné scény do druhé, od rozbřesku až do soumraku, kdy se outfity dívek mění z bikin na nádherné blýskavé šaty na večírek.
Hlavní kreativní dozor nad podobou celé kampaně měla jako vždy sama Donatella Versace.

Mapa

Aktuality

 • Matis Paris Nutri CC

  24. 10. 2023

  Nutri CC - složení krému působícího v celém spektru ochrany a zkrášlení obsahuje zapouzdřené pigmenty, které rozjasňují a zároveň zlepšují stav pokožky.

 • JUVENA JUVENANCE® Epigen

  11. 10. 2023

  JUVENANCE® Epigen –  klíč k zářivě svěží pleti a obnově kontur obličeje charakteristických pro mladou tvář. 

  Nyní v trojici nových přípravků!

 • TRUSSARDI RUBY RED

  4. 10. 2023

  PARFÉM PRO MODERNÍ VÁŠNIVÉ ŽENY - TRUSSARDI RUBY RED

 • Les Fleurs de Lanvin

  27. 9. 2023

  Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin inspiruje k úniku z ruchu velkoměsta do přírody. Nová něžná kytice Sweet Jasmine má zelená květinová vůně, která Vás osvěží a zaujme.

 • DKNY BE DELICIOUS ORCHAD STREET

  24. 9. 2023

  DKNY Be Delicious Orchard St je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části Now Yorku – pokrokové a zároveň věrné svým historickým kořenům. Tato oblast města má pověst, že je vždy „napřed“. 

 • BVLGARI OMNIA

  21. 9. 2023

  Jako světelný rám přitahující pozornost – nová podoba flakonů je pozvánkou ke znovuobjevení tří zářivých vůní z nové, ještě pozoruhodnější perspektivy.

Archív